ورزشی

تمرین شاگردان جلالی در گِل (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736644/1

زمان: 15:27  
1399/11/21

بازدید: 6,031

شاگردان جلالی برای رقم زدن پایانی خوش در نیم فصل اول تمرین می کنند.

به گزارش “آلانه”، تیم نساجی مازندران در 10 هفته اخیر هیچ بردی کسب نکرده است. آخرین پیروزی این تیم به هفته چهارم مقابل نفت مسجد سلیمان بر می گردد. نماینده قائمشهر در 10 هفته اخیر متحمل 8 شکست شده اند و تنها دو امتیاز کسب کرده اند.

 

شرایط بد نساجی باعث شد تا مسئولان این باشگاه اقدام به تغییر سرمربی کرده و مجید جلالی را برای خروج از شرایط بد استخدام کنند. جلالی تا این لحظه در سه بازی هدایت نساجی را بر عهده داشته که هر سه بازی با باخت همراه بوده است. البته تغییرات گسترده این مربی در نساجی و کنار گذاشتن تعدادی از بازیکنان و اضافه کردن چند بازیکن جوان، قائمشهری ها را امیدوار نگه داشته و آنها به امید شروع روزهای خوب، تا این لحظه به سرمربی باتجربه شان اطمینان کرده اند.

نساجی بعد از شکست مقابل استقلال در تهران، برای آخرین بازی نیم فصل اول آماده می شود. این تیم مقابل استقلال با جوانانی که بعضی از آنها اولین تجربه حضور در لیگ برترشان بود، بازی بسیار خوبی انجام داد و تا آخرین دقایق هم موفق به متوقف کردن میزبان قدرتمند خود شده بود. در نهایت اما با یک شوت از راه دور، تک امتیاز نساجی در تهران پرید و این تیم دست خالی به شهر خود برگشت. نساجی هفته آینده میزبان گل گهر خواهد بود و به دنبال رقم زدن یک پایان خوب در نیم فصل است.

 

 

 

 

شاگردان جلالی ظهر امروز جلسه تمرینی خود را در حالی برگزار کردند که خیس بودن زمین باعث پایین آمدن کیفیت آن شده بود. با وجود بازیکنان نساجی خود را به گل زده و با جدیت تمام تمرین کردند، به امید اینکه بتوانند به روزهای تیره خود پایان داده و نیم فصلی متفاوت را در پیش داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا