ورزشی

امامعلی: سید با تجربه بالا ضربه سر زد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736708/41

زمان: 19:32  
1399/11/21

بازدید: 8,723

پس از 10 نفره شدن فشار زیادی به ما وارد شد؛

مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان می گوید بازیکنان این تیم روی یک غفلت گل خورده اند و پس از اخراج کریم زاده به شدت تحت فشار قرار گرفته اند.

به گزارش “آلانه”، فراز امامعلی که یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم فوتبال مس رفسنجان در 5 هفته اخیر و نتایج خوب این تیم بوده، در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس بیان کرد: بازی خوبی بود. نیمه اول اول بازی خوبی ارائه کردیم، تا اینکه روی ضربه کرنر غفلت کردیم و گل خوردیم. وقتی 10 نفره شدیم تیم خود به خود عقب نشست و پرسپولیس صاحب توپ بود و به ما فشار زیادی وارد کرد. امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنیم.

مهاجم مس رفسنجان در واکنش به این حرف های ربیعی در کنفرانس خبری که گفته بود روی کرنر کار کرده بودیم ولی بازیکنانم غفلت کردند و گل خوردیم، اینطور توضیح داد: بله روی صحنه کرنر غفلت کردیم. سید یک لحظه خالی شد و با تجربه بالا ضربه سر را زد و سه امتیاز را گرفت.

او در مورد عملکرد داوری گفت: من ندیدم و به کارشناسان می سپارم.

در پایان از امامعلی که به تازگی تولد 26 سالگی اش را پشت سر گذاشته، در مورد رضایت از عملکرد خودش پرسیدند که او گفت: خدا را شکر شرایط خوب است. امیدوارم تیم روند خوبی داشته باشد و شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا