ورزشی

ابراهیمی: کار کردن با امیرقلعه نویی سخت است، چون …

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736593/41

زمان: 12:00  
1399/11/21

بازدید: 8,808

این دو بازی را ببریم شرایط تغییر می کند؛ 

مدافع میانی تیم فوتبال گل گهر می گوید مصدومیت بازیکنان و فاصله داشتن با فاز شخصیتی تیم های بزرگ، دو دلیل اصلی حضور آبی پوشان سیرجانی در رتبه ششم جدول رده بندی است.

علیرضا ابراهیمی مدافع میانی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در مورد تساوی این تیم برابر نفت مسجد سلیمان که با از دست رفتن دو امتیاز حساس برای آبی پوشان سیرجانی همراه شد، در گفتگویی با “آلانه” اینطور حرف هایش را آغاز کرد: خب در مجموع که باید بگویم تیم های مجتبی حسینی فوتبال را خوب بازی می کنند و خودش مربی فوتبال بلدی است. دنبال وقت کشی و مسائل حاشیه ای نیست.  یکی از بدترین روزهای ما بود. حتی مسجد سلیمان می توانست ببرد ولی این اتفاق نیفتد. امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنیم.

از ابراهیمی در مورد دلیل نتیجه نگرفتن گل گهر سیرجان در هفته های اخیر پرسیدیم که سبب شده آنها با فاصله ای 6 امتیازی نسبت به صدر در رتبه 6 ام جدول رده بندی قرار بگیرند. مدافع میانی گل گهر در واکنش به این سوال بیان کرد: به قول خود امیرخان زمانی که در صدر قرار گرفتیم، تیم یک ذره از فاز شخصیتی تیم های بزرگ فاصله داشت و یک مقدار هم مصدومیت های بچه ها را اذیت کرد. ولی اگر در این دو بازی ببریم، می توانیم شرایط خوبی پیدا کنیم. 

سوال بعدی در مورد دیدار بعدی گل گهر برابر نساجی مازندران بود که روز شنبه در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار خواهد شد. مدافع گل گهر در واکنش به این سوال گفت: بازی با نساجی همیشه بازی سنگینی است؛ به خصوص در زمین خودشان. مربی آنها هم نیاز به تعریف من ندارد. یکی از بهترین کمک مربیان را در اختیار دارند و از تیم ما شناخت خوبی دارند. ان شاالله بتوانیم این بازی را ببریم. این بازی شرایط خاص خودش را را دارد ولی باید با تمام وجودمان در این بازی برای سه امتیاز بجنگیم.

 

از ابراهیمی که فصل گذشته در دو بازی رفت و برگشت به پرسپولیس گل زد، در مورد مسابقه برابر این تیم نیز پرسیدیم که روز یکم اسفندماه برگزار خواهد شد. مدافع میانی آبی پوشان سیرجانی به این سوال اینطور واکنش نشان داد: پرسپولیس بهترین تیم آسیا است و بازیکنان و کادری قوی دارد. بازیکنان با شخصیتی در این تیم حضور دارند. قطعا بازی سختی است ولی امیدوارم هر چه خیر باشد برای ما در این مسابقه اتفاق بیفتد. 

ابراهیمی در مورد گلزنی هایش در مقابل سرخابی ها نیز توضیح داد و گفت: گل هایی که به پرسپولیس زدم یکی را باختیم و یک بازی را هم مساوی شدیم ولی گلی که به استقلال زدم سه امتیازی شد. خدا را شکر. لطف خدا بوده است.

از ابراهیمی در مورد کار کردن با امیرقلعه نویی نیز سوال پرسیدیم و او با تاکید بر این نکته که کار کردن با این مربی اصلا ساده نیست، اضافه کرد: از زمان های خیلی قبل‌تر  خیلی دوست داشتم که با او کار کنم؛ ولی قسمت نشد. امیرخان بهترین مربی ایران است ولی کار کردن با او هم خیلی سخت است؛ چون نظم زیادی دارد. خیلی خوشحالم این فرصت را پیدا کرده ام تا با ایشان همکاری کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا