سیاسی

پیش شرط مذاکره را ایران اسلامی تعیین می‌کند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران  جوان، مهدی سعادتی بیشه سری در جلسه علنی امروز پارلمان در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: امروز شاهد قدرت روزافزون ایران بعد از گذشت ۴۲ سال در عرصه بین الملل هستیم و می‌بینیم که جبهه استکبار در برابر عظمت مردم و رهبر بی نظیر انقلاب سرتعظیم فرود می‌آورد.

نماینده مردم بابل  افزود: کدام بی عقلی است که بدون اینکه هیچ امتیازی بگیرد، امتیاز بدهد؟ لذا در این حوزه حرف قطعی و نهایی را حضرت آقا بیان فرمودند.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود خطاب به دولتمردان ادامه داد: ولله مردم توان خرید ندارند و جلوگیری از این گرانی‌های روزافزون نیازمند نظارت دولت است، ولی متاسفانه هیچ نظارتی بر آن وجود ندارد.

سعادتی با اشاره به گرانی برخی از کالا‌های مورد نیاز مردم تصریح کرد: چرا سامانه جامع تجارت که قرار بود بتوان از طریق آن یک کالا را از مبدأ تا مقصد رصد کرد، راه اندازی نشده است؟ از سوی دیگر چرا دولت بر سر باقی ماندن ارز ۴۲۰۰ تومانی اصرار می‌ورزد؟

وی بیان کرد: متاسفانه کشاورزان با کمبود سوخت برای پیشبرد امور کشاورزی خود مواجهند و ستاد مبارزه با قاچاق سوخت، وزارت نفت و وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه هیچ برنامه‌ای ندارد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا