ورزشی

واکنش زیدان به شایعه استعفا از هدایت رئال

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید فردا در غیاب انبوهی از بازیکنان بزرگش باید به مصاف ختافه برود. دست زین الدین زیدان برای این بازی خساس خالی است ولی سرمربی فرانسوی تیمش را آماده و با انگیزه می بیند.

رئال پس از برتری در زمین اوئسکا و برای باقی ماندن در کورس قهرمانی باید بازی فردا را پیروز شود. 

 

 

 

 

ستاره رئال در بازی قبلی رافا واران بود که هر دو گل تیمش را زد. زیدان در مورد مدافع فرانسوی گفت:« از 18 سالگی که به رئال پیوست، قابلیت هایش را ثابت کرده است. واران همیشه نشان داده است که چه بازیکن بزرگی است و چه توانایی هایی دارد.»

 

جراحی سرخیو راموس:« هیچکس به تعهد و تعصب سرخیو راموس تردید ندارد. او مصدوم بود و چاره ای جز جراحی نداشت.»

 

 

 

 

ماندن تا پایان قرارداد در رئال:« ببینیم چه خواهد شد. برای من، مهمتر از هر چیزی کار روزانه است و روز به روز پیش خواهیم رفت. چرا باید این مساله مرا نگران کند؟ چرا باید استعفا کنم وقتی در حال انجام کاری هستم که دوست دارم؟ در زندگی روزهای خوب و بد دارید و در رئال همه می دانند که باید مبارزه کرد و جنگید. اینجا همیشه تغییر و تحولات بوده ولی من به استعفا فکر نمی کنم.»

 

ختافه تیمی خشن با تعداد خطاهای بالا :« این موضوع مرا نگران نمی کند. ختافه تیمی جنگجو و سرسخت است و قطعا بازی سختی خواهد بود. بازی برابر ختافه همیشه سخت است. اینجا در اسپانیا یک تیم دسته دومی هم می تواند شما را به دردسر بیندازد.»

 

استفاده از بازیکنان تیم دوم و جوانان برای بازی فردا:« آنها به خوبی تمرین کرده اند و از شرایط شان رضایت دارم. واضح است که بسیار هم با انگیزه اند.»

 

 

 

 

زیدان مربی رئال در فصل آینده:« از الان چیزی نمی توان گفت. نمی دانم چه رخ خواهد داد و در حال حاضر به چیزی جز بازی فردا فکر نمی کنم. همه فکر و ذکرم ختافه شده است.»

 

حمایت باشگاه:« همه در یک قایقیم و باشگاه را حامی خودم می بینم. من می دانم چه کاری باید انجام دهم. باید روزهای سخت را پذیرفت و به جلو پیش رفت. وقتی شرایط خوب نیست، باید ورق را برگرداند. می دانم که مجموعه بازیکنان خوبی در اختیارم است و چیزی نمی خواهم جز کار و تلاش سخت و حضوری قدرتمندانه در بازی ها.»

 

 

 

 

تصمیم برای جراحی راموس:« راموس همیشه دوست دارد بازی کند و کمکی برای تیم باشد. تصمیم جراحی او دشوار بود. مهم این است که جراحی خوب پیش رفت و او تلاش می کند سریع تر برگردد. راموس روحیه بالایی دارد.»

 

تقویم سخت و فشرده:« بله؛ این تقویم دیوانه کننده است ولی در این مورد قبلا حرف زده ایم و چیز جدیدی نیست. تقویم می گوید فردا بازی داریم و باید قبول کرد و در میدان حاضر شد. فصلی عجیب را سپری می کنیم و باید با آن کنار بیاییم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا