ورزشی

مس به دنبال حضور در لیگ قهرمانان آسیا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736498/56

زمان: 19:40  
1399/11/20

بازدید: 8,875

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس در حاشیه تمرین تیم قبل از دیدار با پرسپولیس، از اهداف بزرگ این تیم سخن به زبان آورد.

به گزارش “آلانه”، دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس در آخرین تمرین مس رفسنجان، پیش از دیدار مقابل پرسپولیس حضور پیدا کرد و گفت که این باشگاه، به دنبال حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیاست.

سعدمحمدی در حاشیه تمرین مسی ها گفت: همدلی، یک رنگی و صداقت، عامل پیشرفت و رشد است. من فکر می کنم بازی فردا، دیدار بسیار مهمی است. دلیل آن هم پخش مستقیم این بازی است که تعداد زیادی از جمعیت ورزشی کشور، آن را از تلویزیون مشاهده می کنند. این یک فرصت مناسبی برای ارائه شخصیت تیمی مس رفسنجان است.

وی ادامه داد: برای تیم برنامه ریزی کرده ایم که انشالله بتواند در سالهای آتی رتبه های بالاتر را در جدول رده بندی کسب کند و نهایتا هدف ما حضور در لیگ قهرمانان آسیاست. امیدواریم که مس رفسنجان شرایط حضور و تجربه بین المللی لیگ قهرمانان آسیا را برای مردم این شهر و شرکت مس به ارمغان بیاورد. با یک انسجام و برنامه ریزی خوب می تواند به اهداف خود دست پیدا کند.

وی در مورد زیرساخت های باشگاه مس نیز گفت: خوشبختانه به یاری خدا در سال 1400 ورزشگاه پانزده هزار نفری رفسنجان افتتاح خواهد شد که با تمام امکانات و ساختارهای مورد نیاز برای یک باشگاه ورزشی حرفه ای، در اختیار مس رفسنجان خواهد بود.

مجید زین الدینی مدیرعامل باشگاه مس نیز در حاشیه این بازدید گفت: بازی به بازی هماهنگ تر شدیم. به لطف تفکرات کادرفنی خصوصا آقای ربیعی، تیم ما شخصیت یک تیم لیگ برتری پیدا می کند و اگر اتفاق خاصی بیرون از زمین رخ ندهد، ما می توانیم جزو هشت تیم اول لیگ برتر باشیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا