ورزشی

سیمئونه می گفت آن بازیکن را بگیر و ول نکن!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736438/29

زمان: 15:33  
1399/11/20

بازدید: 11,508

توماس پارتی:

ستاره غنایی سابق اتلتیکو و فعلی آرسنال می گوید با دیه گو سیمئونه، آزادی عمل زیادی در زمین نداشت.

به گزارش “آلانه”، توماس پارتی در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی بود که اتلتیکو را به مقصد آرسنال ترک کرد. جدایی او برای همه هواداران و حتی کادر فنی اتلتیکو غیرمنتظره بود و او پس از انتقال به آرسنال، آن را رویایی دانست که محقق شده است.

تا به اینجای فصل اما مصدومیت ها به توماس اجازه نداده اند ارزش های واقعی اش را نشان دهد. او تنها 12 بازی انجام داده و در بازی اخیر برابر استون ویلا بار دیگر مصدوم شد.

 

 

 

 

توماس در مصاحبه جدیدش و در پاسخ به سوالی در مورد تفاوت بین دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو با میکل آرتتا سرمربی آرسنال گفت:« میکل آرتتا در همین مدت اندک به من بسیار کمک کرده است. پست بازی من در آرسنال مشابه پست بازی ام در اتلتیکو است با این تفاوت که در اتلتیکو همواره باید مراقب بازیکنی می بودم که ماموریت مهارش به من واگذار شده بود و آزادی عمل زیادی به من در زمین نمی دادند. سیمئونه می گفت فلان بازیکن را بگیر و رهایش نکن. ولی اینجا در آرسنال آزادم به نقاط مختلف سرکشی کنم. در واقع شعاع حرکتی ام زیاد است. »

 

 

 

 

توماس ادامه داد:« در اتلتیکو بازی را به حریف می دادیم. پرس از جلو در اتلتیکو معنا ندارد و ما منتظر حریف و حملاتش می ماندیم تا سپس ضد حمله بزنیم اما در آرسنال از دقیقه 1 با توصیه آرتتا حریف را از زمینش پرس می کنیم تا دقیقه 90. بین سمیئونه و آرتتا یک شباهت وجود دارد که به ذهنیت برنده شان بر می گردد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا