ورزشی

دخیا از جسارت کافی برخوردار نیست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، روی کین ضمن انتقاد از عملکرد پر اشتباه دخیا در هفته های اخیر گفت که دروازه بان یونایتد از جسارت لازم برخوردار نیست و همچنین تاکید کرد که به نظر او شیاطین سرخ نخواهند توانست منچسترسیتی را در رقابت بر سر عنوان قهرمانی به چالش بکشند و قهرمانی در این فصل برای یونایتد از دست رفته است.

 

یونایتد پس از تساوی 3-3 این هفته برابر اورتون، با یک بازی بیشتر، اکنون 5 امتیاز از منچسترسیتیِ صدرنشین در کورس قهرمانی عقب افتاده است.

 

شاگردان اوله گنار سولسشر در این بازی ابتدا 2-0 با گل های ادینسون کاوانی و برونو فرناندز، پیش افتادند اما در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی، اورتون دو گل پشت سر هم را وارد دروازه دخیا کرد تا همه چیز از نو شروع شود. گل اول اورتون روی دفع ناقص دخیا و تقدیم توپ به عبداله دوکوره، بازیکن اورتون، به ثمر رسید.

 

اسکات مک تامنی موفق در دقیقه 70 بار دیگر یونایتد را جلو بیندازد اما اشتباه دخیا در آخرین ثانیه های بازی و مکث و تعلل او که به نظر می رسید چندان مایل به درگیری با مهاجم اورتون نیست، باعث شد که دومینیک کالورت لوئین گل تساوی را در دقیقه 95 بازی وارد دروازه منچستریونایتد کند.

 

 

پس از اینکه منچستریونایتد 2 امتیاز دیگر را در خانه از دست داد، سولسشر گفت که این تیم برای قهرمانی رقابت نمی کند و روی کین نیز با این اظهار نظر سرمربی یوناتید موافق است.

 

کین گفت: “من واقعا سورپرایز شدم. ما در 12 ماه گذشته فکر نمی کردیم که یونایتد بتواند منچسترسیتی را به چالش بکشد، اما من فکر می کردم که حداقل از بقیه تیم ها بهتر باشد.

 

شنیدن این حرف ها از اوله، در کنار نمایش های اخیر تیم و نمایش دخیا برابر اوتون… آنها احتمالا خودشان هم باور ندارند که می توانند سیتی را به چالش بکشند.

و اگر این باور را نداشته باشی که می توانی این کار را انجام دهی، پس شانس خیلی خوبی هست که اصلا انجامش ندهی. اما آنها این توانایی را دارند که گل ها ی زیادی بزنند.

 

 

وقتی اوله بعد از بازی با اورتون آن حرف ها را زد و گفت که آماده قهرمانی نیستند، من فقط فکر کردم که شما برای منچستریونایتد بازی می کنید و  بالای جدول هم هستید، باید باور داشته باشید که می توانید قهرمان شوید! وگرنه که فایده منچستریونایتد بودن چیست؟ می توانید به یک تیم میانه جدولی بروید! شما در منچستریونایتد هستید که قهرمانی را ببرید، به همین سادگی. واقعا این صحبت ها را نمی توانم تحمل کنم.

مخصوصا با موقعیتی که الان در آن قرار دارند، آنها می توانند گل بزنند اما باز از نظر دفاعی و همینطور بخشی هم به خاطر دروازه بان مشکل دارند. دو گلی که در بازی با اورتون به حریف تقدیم کرد… شما اگر یک چیز از دروازه‌بان خود بخواهید، آن جسارت و جربزه است و او شب گذشته روی گل تساوی آخر بازی چنین چیزی را از خود نشان نداد. این اصلا نشانه خوبی نیست.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا