ورزشی

خط و نشان کامیابی‌نیا برای کنعانی زادگان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736386/4

زمان: 11:00  
1399/11/20

بازدید: 838

حضور کمال کامیابی نیا در خط دفاعی این تیم با عملکرد موفقی همراه بوده تا اکنون خلا کنعانی زادگان طی دو دیدار اخیر کمتر به چشم بیاید.

به گزارش “آلانه”، هافبک دفاعی سرخپوشان که در دیدار مقابل آلومینیوم اراک از نیمه دوم به خط دفاعی این تیم اضافه شد، برابر تراکتور نیز در کنار سیدجلال حسینی در قلب دفاعی این تیم حاضر شد.

 

اتفاقی که با عملکرد درخشان و قابل اعتمادی از سوی او همراه شده تا یحیی گل محمدی در روزهای غیبت و مصدومیت محمدحسین کنعانی زادگان به آرامش ذهنی در خصوص این پست دست یابد. کامیابی نیا که در دوران فوتبالی‌اش حتی حضور در خط حمله را در تیم شهرداری تبریز و مس کرمان تجربه کرده بود، اکنون در تجربه‌ای تازه به قلب دفاعی رفته تا برابر تراکتور با نمایش بی نقص خود در کنار سیدجلال حسینی، شرایط را به سود سرخپوشان کند.

 

 

کامیابی نیا که برابر آلومینیوم اراک در نیمه اول و در پست هافبک دفاعی حتی موفق به گلزنی شده بود، در نیمه دوم و با توجه به شرایط آشفته خط دفاعی سرخپوشان به قلب دفاعی این تیم رفت و توانست مانع از پررنگ شدن شکست این تیم شود. او برابر تراکتور و اینبار در کنار سیدجلال حسینی باتجربه توانست نمایش درخشانی از خود برابر حمله وران حریف در تبریز به جا بگذارد و اعتماد کامل کادرفنی و هواداران را به خود جلب کند تا اکنون نگرانی بابت غیبت کنعانی زادگان نیز کاهش یابد. 

 

این شرایط باعث شده تا اکنون یحیی گل محمدی بابت در اختیار داشتن یک آلترناتیو مطمئن در خط دفاعی کاملا امیدوار باشند و در ادامه فصل نیز روی این بازیکن برای حضور در این پست حساب ویژه‌ای باز کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا