ورزشی

جراحی راموس؛ انتقام شخصی کاپیتان از فلورنتینو پرز؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736460/29

زمان: 17:00  
1399/11/20

بازدید: 12,077

راموس بر نمی گردد!

جراحی مینیسک زانوی سرخیو راموس باعث ایجاد دودستگی میان هواداران رئال مادرید شده است.

به گزارش “آلانه”، سرخیو راموس دو روز پیش به دلیل مصدومیت مینیسک زانو تن به جراحی داد و یک ماه و نیم به دور از میادین خواهد ماند. او که 4 بازی اخیر رئال را از دست داده، نزدیک به 8 بازی بعدی را نیز از دست خواهد داد و رئال باید فعلا به بازی بدون او عادت کند.

 

 

 

 

برخی معتقدند که سرخیو راموس به دلیل به بن بست خوردن تمدید قراردادش و عدم تمکین باشگاه به خواسته هایش، ترجیح داده در این موقعیت حساس جراحی کرده و معضلات زین الدین زیدان در دفاع را دوچندان کند اما شب گذشته در کادنا سر خلاف این موضوع به اثبات رسید.

 

طبق گزارش این شبکه رادیویی که به تایید مارکا و آاس نیز رسیده، سرخیو راموس در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر بیلبائو به زور آمپول خودش را به بازی رساند و 90 دقیقه در میدان بود.

 

 

 

 

او پیش از شروع بازی سه تزریق آمپول در زانوی خودش داشت و پس از بازی به خاطر درد یک تزریق دیگر هم انجام داد. راموس ابتدا ترجیح داد با فیزیوتراپی ریکاوری کند و از دوشنبه گذشته نیز تمریناتش را هم از سر گرفت ولی پنجشنبه شب و به دلیل بازگشت درد به زانو و در پی مشورت با پزشکان رئال، چاره را در جراحی دید. در واقع جراحی، آخرین گزینه کاپیتان رئال بود و او پس از امتحان تمام راه ها به این نتیجه رسید که باید زیر تیغ جراحی برود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا