ورزشی

این تیم عربستانی، با نادر محمدی قهرمان می شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در حالیکه کشور عربستان خود را برای میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا در سال 2027 آماده می کند، تصاویری از استادیوم جدید تیم أبها این کشور، باعث بازتاب های زیادی در فضای مجازی عربستان شده است.

نواف الاسیوی خبرنگار عربستانی در صفحه توئیتر خود عکسی از استادیوم جدید أبها را منتشر کرده که نکته جالب این استادیوم، خط کشی عجیب و غریب محوطه جریمه است به نحوی که خط کشی این منطقه، تقریبا به خط طولی ورزشگاه چسبیده است.

نواف الاسیوی در این باره نوشته است: «باور کنید یا نکنید، خط محوطه جریمه فقط یک متر از خط طولی فاصله دارد. باور کنید یا نکنید، از تأسیس این موسسه 10 سال می گذرد و آنها بر اساس این رزومه کارشان را انجام می دهند که خروجی کار آنها را مشاهده می کنید… در سال 2021 میلادی، در قوی ترین و گرانترین لیگ آسیا، این استادیوم باشگاه أبها در عربستان سعودی است!»

نکته جالب، واکنش کاربران عربستانی به استادیوم جدید أبها است. کاربری با توجه به فاصله کم خط عرضی با خط محوطه جریمه نوشته است: «اجازه بدهید آنها با آن بازیکن ایرانی که بلد است چگونه پرتاب اوت بفرستد (نادر محمدی) قرارداد امضا کنند. آنها با او، قهرمان لیگ می شوند.»

در ادامه نیز کاربران عربستانی با قراردادن کامنت ها و نظرات مختلف، در خصوص ضعف زیرساختاری در عربستان به بحث و گفتگو پرداخته و حتی عده زیادی درخواست میزبانی عربستان برای جام ملت های آسیا 2027 را به سخره گرفته اند. این در حالی است که ایران نیز برای میزبانی این رقابت ها درخواست خود را ارسال کرده است.

 

 

 

 

کاربری عربستانی خطاب به نواف الاسیوی خبرنگار مشهور سعودی نوشته است:
مهندسان و سرپرستان استادیوم های ما باید پاسخگو باشند. منطقی نیست که استادیوم های ما بد باشند.

نواف الاسیوی نیز در پاسخ گفته است: تازه آنها منتظر هستند تا جام ملت های آسیا 2027 را برگزار کنند

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا