سیاسی

ایثارگران شاغل شرکتی و قراردادی جهت تبدیل وضعیت نیاز به سهمیه و آزمون ندارند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران  جوان، نمایندگان در جلسه  علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح استفساریه ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران با کلیات این طرح با ۱۲۷ رأی موافق، ۱۶ رأی مخالف و ۲۹ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۱ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

در متن موضوع استفساریه مذکور آمده است؛ «آیا افراد مذکور در ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مصوب 3/4/1386 با اصلاحات و الحاقات بعدی که قبل و حین اجرای قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به صورت شرکتی، قراردادی یا پیمانی در دستگاه های موضوع ماده (2) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به کار گرفته شده اند برای تبدیل وضعیت، نیاز به آزمون و استفاده از سهمیه دارند؟ که در پاسخ گفتند خیر.

همچنین این عبارت سوالی مطرح شد که آیا این موضوع شامل افرادی می شود که از کارکنان طرف قرارداد شرکت های خصوصی باشند که آن شرکت ها طرف قرارداد با دستگاه ها هستند؟ آیا باید دستگاه آن افراد را استخدام نماید؟ یا دستگاه باید آن افراد را که رابطه مستقیم با دستگاه ندارند، را استخدام کند؟ که در پاسخ گفتند؛ بله».

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا