سیاسی

اصلاح طلبان از دور عارف پراکنده شده‌اند

پنل اس ام اس هیرو

محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، با اشاره به نبود نام محمدرضا عارف در نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان گفت: محمدرضا عارف به سبب عملکردی که در مجلس دهم از خود نشان داد باعث شد که شانسش را در میان اصلاح طلبان از دست بدهد و  حتی افرادی که او را قبول داشته و در میان آنها مقبولیت داشت هم از اطراف او پراکنده شوند.

او ادامه داد: در موضوع شورای شهر هم پیشنهادات او آورده‌ای برای اصلاحات به همراه نداشت و اصلاح طلبان از او راضی نبودند و دیگر جایگاهی در میان این جریان ندارد. اصلاح طلبان خودشان نام عارف را در میان این نهاد قرار ندادند و خودش هم متوجه بود که اگر قرار باشد در بین این نهاد قرار بگیرد باید پاسخگوی عملکرد خود باشد، از همین رو نیز چون نمی‌توانست پاسخگو باشد در تلاش برآمد تا اصلا حضور پیدا نکند.

زارع فومنی درباره حضور او هم در انتخابات بیان کرد: بعید می‌دانم که او در صورت نامزدی هم بتواند با حمایت طیف اصلاح طلب روی کار بیاید و ممکن است به صورت مستقل وارد شود، اما موضوع مهم این است که اصلاح طلبان هرگز از او حمایت نخواهند کرد. محمدرضا عارف خود را از جریان اصلاحات دور کرده و خود را محدود به عده خاصی نظیر افراد درونِ بنیاد امید کرده است.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا