ورزشی

کلوپ خسته شده و می خواهد به بایرن برود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736247/29

زمان: 18:20  
1399/11/19

بازدید: 6,431

جیمی ردنپ:

ممکن است یورگن کلوپ با ناکامی احتمالی در لیورپول، تصمیمی متفاوت در انتهای فصل بگیرد.

به گزارش “آلانه”، جیمی ردنپ معتقد است که یورگن کلوپ از سیاست نقل و انتقالاتی لیورپول خسته شده و شاید قصد داشته باشد هدایت بایرن مونیخ را بر عهده بگیرد.  لیورپول در فصل 21-2020 با مصدوم‌های متعددی مانند ویرژیل فن دایک، جو گومز و جوئل ماتیپ به کارش ادامه می‌دهد.

 

 

 

 

دست کلوپ برای انتخاب بازیکن بسیار بسته بوده و آنها نتوانستند ثباتی که باعث شد فصل گذشته برای اولین بار در 30 سال اخیر قهرمان لیگ برتر شوند را ادامه دهند. سرخپوشان توانستند بن دیویس و اوزان کاباک را از پرستون و شالکه در آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی خریداری کنند اما ترمیم خط دفاعی مدت زمان زیادی طول کشید.

 

کلوپ پیش از این تایید کرد بود که قدرتی برای بهبود شرایط ندارد و شخص دیگری تصمیم گیرنده است. ردنپ، هافبک سابق لیورپول، درباره این شرایط به اسکای اسپورتس گفت:« فکر می‌کنم واکنش کلوپ واقعا جالب بود. ناامیدی او را حس کردم چون در انتقلالت ژانویه بازیکن جدید می‌خواست. مشکل این بود که لیورپول باید چه کسی را می‌خرید تا جانشین خوبی برای فن دایک باشد؟

 

 

 

 

شما نمی‌توانید 60 – 50 میلیون پوند برای خرید بازیکنی هزینه کنید در حالی که می‌دانید بهترین بازیکن تیم تان در آوریل از مصدومیت رها خواهد شد. من از شنیدن حرف‌های یورگن شگفت زده شدم و شاید او در طول چند سال آینده بخواهد هدایت تیمی مانند بایرن مونیخ را بر عهده بگیرد. حس می‌کنم او خسته شده اما وقتی بازیکنان به ترکیب لیورپول برگردند اوضاع بهبود خواهد یافت.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا