ورزشی

نصرتی: وقتی توپ‌هایمان گل نمی‌شود، چه بگویم!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، محمد نصرتی بعد از باخت یک بر صفر تیمش مقابل بادران اظهار کرد: شرایط جدول طوری بود که سه امتیاز این بازی برایمان اهمیت زیادی داشت. با آنالیزی که در طول هفته انجام دادیم، به خوبی از نقاط ضعف و قوت حریف مطلع بودیم. بازی را هم خیلی خوب آغاز کردیم ولی در طول ۹۰ دقیقه اشتباهات ناشیانه‌ای داشتیم. 

 

او درباره روند بازی تیمش گفت: بازی جذابی را شاهد بودیم ولی نباید با اشتباهات خودمان، به این راحتی به حریف موقعیت دهیم. در مقابل برای خلق موقعیت خیلی تلاش می‌کردیم، اما در زدن ضربات آخر کاملا بی دقت بودیم. وقتی بازیکنان مان موقعیت‌های مسلم گلزنی را هدر می‌دهند، دیگر چه باید بگویم؟ 

 

سرمربی پارس جنوبی ادامه داد: این مسله بسیار مهمی است که بازیکنان ما باید متوجه آن باشند. تا وقتی نرخ تبدیل موقعیت هایمان به گل کم باشد، نمی‌توانیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم. 

 

نصرتی با انتقاد از روند داوری‌ها در لیگ یک عنوان کرد: واقعا سطح داوری‌ها در لیگ یک فاجعه است. اشتباه داوری تنها به یک یا دو صحنه ختم نمی‌شود. صحنه‌های بحث برانگیز زیادی داشتیم ازجمله خطای پنالتی واضحی که روی بازیکنان‌مان حادث شد، به راحتی از چشم داور دور ماند. 

 

او اضافه کرد: این را هم بگویم بین مهاجمی که از لیگ دو با ۱۵۰ میلیون جذب می‌شود با مهاجم ۸۰۰ میلیونی تفاوت زیادی هَست. ما در ترکیب امروزمان ۵ بازیکن زیر ۲۳ سال داشتیم و بازی دادن به جوانان گاهی تاوان این چنینی هم دارد. 

 

نصرتی در پایان ابراز کرد: خیلی زود باید خودمان را آماده کنیم برای دیدار بعدی ولی باید یادمان باشد که سه امتیاز بازی به حساب تیمی واریز می شود که بتواند موقعیت های خود را به گل تبدیل کند. امیدوارم بازیکنان با تجربه ما هم خیلی زود به روند خوب خود برگردند و در مواقع حساس برای تیم عملکرد اثربخش داشته باشند.

 

سرمربی پارس جنوبی با انتقاد از شرایط مالی باشگاه اذعان کرد: بعد از ۱۳ هفته بازیکنان ما ۲۰ درصد دریافتی داشته‌اند و به لحاظ امکانات شرایط فاجعه باری داریم. ما هنوز زمین تمرین ثابت نداریم و هر هفته مثل خانه به دوش به دنبال زمین هستیم. بازیکنان ما بعد از تمرین امکان دوش گرفتن ندارند. اینها همه معضلاتی هستند که در لیگ یک خنده دار است! این مشکلات پیش پا افتاده تمرکز را از بازیکنان و کادرفنی می گیرد. باید فکری اساسی شود تا بتوانیم با آرامش روی مسائل فنی متمرکز شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا