ورزشی

مسعود همچنان نفر اول کادر فنی تراکتور (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736231/1

زمان: 16:06  
1399/11/19

بازدید: 5,985

تراکتوری ها بعد از دو روز استراحت، تمرینات خود را از سر گرفتند. مدیریت این تمرین را مثل این چند وقت اخیر، کاپیتان سرخ پوشان بر عهده داشت.

به گزارش “آلانه”، بعد از دو شکست متوالی مقابل پرسپولیس و آلومینیوم، انتقادات زیادی از مسعود شجاعی شد و برخی از هواداران تراکتور خواهان استخدام یک سرمربی بزرگ برای تیم شان شدند. واکنش شجاعی به این موضع گیری ها سکوت بود اما روز گذشته، علیرضا رحیمی، معاون ورزشی باشگاه تراکتور اعلام کرد که اولویت باشگاه همچنان مسعود شجاعی است.

 

رحیمی در بخشی از صحبت های خود اعلام کرد که اگر مسعود شجاعی زودتر اعلام کند باشگاه نسبت به انتخاب مربی و سرمربی اقدام خواهد کرد. وی همچنین اعلام کرد که مالک باشگاه همچنان حامی شجاعی است. این صحبت ها و شرکت مسعود در کلاس مربیگری درجه C که روز گذشته به پایان رسید، نشان می دهند که برنامه ریزی به گونه ای است که احتمال حضور شجاعی به عنوان سرمربی حتی تا پایان فصل هم وجود دارد.

 

 

در تمرین امروز تراکتوری ها هم مسعود شجاعی به عنوان نفر اول کادر فنی در کنار سایر دستیارانش تمرین را مدیریت کرد. او که همچنان قصد دارد به عنوان بازیکن هم به فوتبال خود ادامه دهد، ضمن مدیریت، از تمرین کردن در کنار بازیکنان نیز غافل نبود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا