ورزشی

طوفان مسی در اندلوس؛ لئو آمد، بارسا برد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزار ش “آلانه”، لیونل مسی امرزو به صلاحدید رونالد کومان سرمربی بارسا برابر بتیس کار را از روی نیمکت شروع کرد.

 

 

 

 

بارسلونا بدون لیونل مسی در نیمه اول حرف چندانی برای گفتن نداشت و تا قبل از ورود او به زمین در دقیقه 56 با یک گل از میزبان سبزپوش خود عقب بود. بارسا هشت موقعیت روی دروازه بتیس ایجاد کرده بود اما با ورود مسی به زمین ورق برگشت.

 

 

 

 

 

مسی تنها سه دقیقه پس از حضور در میدان با یک شوت پای چپ زیبا توپ را دور از دستان گلر بتیس وارد دروازه کرد. توپ پس از برخورد با تیر عمودی به درون دروازه غلتید.

در 10 دقیقه ابتدایی حضور مسی در زمین بارسا 9 موقعیت روی دروازه بتیس ایجاد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

این گل شماره 13 لیونل مسی در لالیگا بود و گل شماره 27 او به عنوان بازیکن تعویضی. رکورد در اختیار خولیو سالنیاس ستاره سابق بارسلونا با 28 گل به عنوان یار تعویضی است.

 

مسی دقیقه 68 روی گل دوم بارسا هم نقش داشت. پاس عمقی او برای جوردی آلبا و سپس پاس عرضی این بازیکن برای گریزمان باعث شد تا گل دوم به ثبت برسد. گریزمان نتوانست به توپ ضربه مناسب بزند ولی توپ با برخورد به ویکتور روئیز وارد دروازه خودی شد.

 

 

 

 

 

رئال بتیس در ادامه توانست توسط ویکتور روئیز کار را به تساوی بکشاند اما شوت تماشایی دقیقه 86 ترینکائو یک بار دیگر بارسا را پیش انداخت تا در نهایت برتری 2-3 برای آبی اناری ها به ثبت برسد.

در واقع لیونل مسی به موقع وارد زمین شد و ورق بازی را هم به سود تیمش برگرداند. بارسا با این برد به رده دوم برگشت و بالاتر از رئال قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا