سیاسی

طرح شفافیت آراء با اصلاحات دوباره در دستور مجلس بیاید/ مدیران پاکدست هیچ ابایی از شفافیت ندارند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری گفت: ریاست و هیئت رئیسه پارلمان طرح شفافیت آراء را با اصلاح جمیع جهات دوباره در مجلس برای رأی گیری بیاورند.

وی ادامه داد: مردم حق دارند که از مسئولان کشور شفافیت را مطالبه کنند؛ این شفافیت علاوه بر مجلس در هیئت دولت، مجمع تشخیص مصلحت نظام، قوه قضائیه و شورای نگهبان قطعاً می‌تواند ضامن بقا و دوام این نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد که حاصل خون هزاران شهید است.

مرادی اظهار کرد: نبود شفافیت آسیب‌های فراوانی را متوجه کشور کرده است؛ بروز اختلاس و سوءاستفاده مالی از بیت المال، قدرت نمایی برخی مسئولان و بی‌حرمتی به مردم متأثر از نبود شفافیت است. مدیران پاکدست و کارآمد هیچ ابایی از شفافیت کشور در هر سطحی نخواهند داشت. مجلس انقلابی که بسیاری از بدخواهان به دنباله به حاشیه بردن آن و خارج کردن از رسالتش هستند، با تدبیر، تعامل و همراهی می‌تواند کارهای بزرگی را در حق مردم عزیز و شریف ایران اسلامی انجام دهد.


بیشتر بخوانید


علی نیکزاد نایب رئیس دوم پارلمان که اداره صحن علنی را بر عهده داشت، در پاسخ گفت:  بیش از پنجاه نفر امضا جمع آوری شده که این طرح در دستور قرار بگیرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا