ورزشی

شکایت جدید از پرسپولیس به AFC؟ (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736211/1

زمان: 14:50  
1399/11/19

بازدید: 7,684

این‌بار، بدهی بابت رضایت‌نامه گل‌محمدی؛

با توجه به مشکلات پیش‌آمده برای باشگاه شهر خودرو، گویا آن‌ها همچنان در تکاپو برای دریافت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس هستند که بابت رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی هنوز پرداخت نشده است.

به گزارش “آلانه”، با وجود گذشت بیش از یکسال از انتقال یحیی گل‌محمدی به نیمکت پرسپولیس که با رضایت مسئولان باشگاه شهر خودرو صورت گرفت، هنوز توافقات مالی انجام شده میان فرهاد حمیداوی مدیرعامل شهر خودرو و محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اجرایی نشده و مطالبات مشهدی‌ها بابت انتقال سرمربی‌شان وصول نگردیده است.

 

آن‌هم در شرایطی که این روزها شهرخودرویی‌ها در بحران مالی به سر می‌برند و بدون‌شک وصول طلب 8 میلیاردی آن‌ها می‌تواند از پرسپولیس، بخش مهمی از مشکلات آن‌ها را مرتفع کند؛ با این‌حال، جواد وطنخواه سرپرست مدیرعاملی شهر خودرو، پیگیری‌های دوباره را برای دریافت حق رضایت‌نامه گل‌محمدی از باشگاه پرسپولیس آغاز کرده است.

 

 

مدیر رسانه‌ای باشگاه شهر خودرو نیز با پیام توییتری نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و نوشت: باشگاه پرسپولیس در صورت عدم پرداخت بدهی اش برای به خدمتگیری یحیی گل محمدی، مجبور به شکایت به AFC خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا