ورزشی

شهر خودرو و دستور ویژه استاندار خراسان رضوی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736193/1

زمان: 13:50  
1399/11/19

بازدید: 3,921

برای حل مشکلات تیم مشهدی؛

مشکلات مالی پیش آمده برای نماینده فوتبال خراسان باعث شده تا مدیران استانی برای حل مشکلات ورود کنند.

به گزارش “آلانه”، از هفته گذشته و پس از پیروزی مقابل سپاهان بود که اخبار ضد و نقیض درباره هلدینگ شهر خودرو و بازداشت مدیران آن مطرح شد و سپس این مسئله مورد تایید دادستان خراسان رضوی قرار گرفت؛ با این‌حال گفته می‌شد این بازداشت‌ها ارتباطی به تیم فوتبال ندارد اما بدون‌شک به لحاظ تمرکزی شاکله تیم مهدی رحمتی را از هم می‌پاشید. هر چند خیلی زود تغییرات مدیریت هم شکل گرفت و جواد وطن‌خواه بار دیگر در کسوت مدیرعامل انتخاب شد تا به بحران سامان بدهد.

 

اما شکست خانگی مقابل مس رفسنجان باعث شد تا محمد نوازی مربی شهر خودرو در کنفرانس خبری از بی‌تمرکز بودن تیمش در مقابل مس به واسطه مشکلات مالی پیش‌آمده سخن گفت و از مدیران استانی و شهری خواست تا ورود کنند و مسئله را مدیریت نمایند؛ اتفاقی که گویا پس از گذارندن یک هفته بحرانی برای عنابی‌پوشان رخ داده است.

فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به مشکلات پیش آمده برای تیم شهرخودرو گفت: به هواداران حق می‌دهیم که نگران تیم شهر و استانش‌ان باشند؛ این اتفاقات که برای شهرخودرو روی داد همه را غافلگیر کرد. همه پیگیر حل مشکلات تیم شهرخودرو هستیم و مکاتباتی را با شخص استاندار برای حل مشکلات تیم شهرخودرو داشته‌ایم و ایشان هم دستور ویژه برای آن صادر کرده‌اند.

 

وی افزود: با مدیرکل امنیتی استانداری نیز پیگیری‌هایی را انجام دادیم تا بتوانیم با مجوز، از محل کمک‌های برخی ارگان‌ها و اسپانسرها مشکلات اولیه این تیم را حل کنیم تا زمانی که یا این تیم به بخش دیگری انتقال پیدا کند و یا شرکت شهرخودرو از پس حل مشکلاتش برآید. علاقه مندان به فوتبال در خراسان رضوی صبور باشند، با شناختی که از استاندار خراسان رضوی داریم حتما ایشان تیم را تنها نخواهند گذاشت.

حالا باید دید در فاز جدید ورود مدیران استانی به حل بحران شهر خودرو چه تصمیماتی اتخاذ می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا