سیاسی

دشمن اکنون به دنبال تخریب شخصیت رهبری است

پنل اس ام اس هیرو

به  گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،   به مناسبت فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسمی با حضور محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سازمان قضائی نیرو‌های مسلح با رعایت اصول بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم که به صورت ویدئوکنفرانس برای سازمان‌های قضائی نیرو‌های مسلح در در سراسر کشور پخش شد، محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تبیین شخصیت حضرت امام خمینی (ره) گفت: با مرور سیر زندگی ایشان درمی یابیم که خداوند به این مرد خدا نگاه حکیمانه بخشیده و از همان عنفوان جوانی شخصیتی متمایز داشته است و نقش بی بدیل امام در انقلاب اسلامی ایران و بسیاری از برکاتی که حاصل شد محصول این نگاه حکیمانه‌ای بوده که به سرچشمه کوثر لایزال الهی وصل می‌شد.

وزیر پیشین ارشاد اسلامی با بیان اینکه امام وقتی در سال ۴۲ کلید انقلاب را زدند یک عاقبت اندیشی و سرمایه گذاری مد نظرشان بود، افزود: برخی این درک را نداشتند و ریشه‌های این انقلاب را نمی‌شناختند و دچار انحراف شدند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از این افراد با انقلاب آمدند و جزء مقربین شدند، مسئولیت‌های عالی گرفتند و نفر دوم انقلاب و قائم مقام شدند و بازهم از درک حقیقت انقلاب محروم ماندند و با ساده اندیشی در برابر گله مندی‌های چند آدم منافق و ناباب عاجز از توضیح شدند و در همراهی انقلاب ناکام ماندند.

صفارهرندی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) شخصیتی با صلابت و نترس داشتند، گفت: وقتی حکومت نظامی شد امام دستور دادند که مردم بیرون بریزند؛ برخی بزرگان نگران بودند و آمدند پیش امام که این دستور را لغو کنند، اما فرمودند «بدانید من مأمور هستم که بیان کنم» و این سخن یک اطمینان و آرامشی برای این بزرگان فراهم کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در روزی که به ظاهر در جنگ به بن بست رسیده بودیم و انگار همه چیز از دست رفته بود امام رجز خواندند و گفتند «من با اطمینان می‌گویم اسلام سنگر‌های کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.»

وی افزود: بعد از فروپاشی شوروی یا اتفاق فضاحت باری که یک ماه پیش در کنگره آمریکا اتفاق افتاد باید می‌فهمیدیم امام خمینی (ره) آن زمان چه گفت و مذلتی که برای ابرقدرت شرق و غرب پیش بینی کرده بود، چه بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: در اواخر دوره ریاست جمهوری ترامپ زمانی که سیاسیون در کشور می‌گفتند قرائن و شواهد حاکی است آمریکا قصد حمله دارد و برای جلوگیری از جنگ باید با آن‌ها مذاکره کنیم، حضرت آقا چه در جلسه خصوصی با سیاسیون و چه در گفتگو با مردم گفتند «نه با آمریکا مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد.»

صفارهرندی با بیان اینکه دشمن اکنون به دنبال تخریب شخصیت رهبری است، تصریح کرد: دشمن فهمیده که این نظام بسیار محکم است و به این راحتی فرو نمی‌ریزد لذا رسانه‌های بیگانه و برخی افرادی که تا سطح وزیر، معاون وزیر و نماینده مجلس در کشور قبلا مسئولیت داشتند، در خارج از کشور در پی آن هستند که به ستون خیمه نظام آسیب بزنند.

وی با بیان اینکه در داخل نیز یکسری به اسم عدالت‌خواهی در راستای گفتمان دشمن قرار می‌گیرند، تصریح کرد: می‌گویند ما هم نقد داریم؛ اشکالی ندارد که آحاد امت اسلامی سؤال کنند؛ کسی در وسط جنگ از امیرالمؤمنین (ع) پرسشی داشت و امام با سعه‌صدر جواب داد، اما مشکل اینجا است که این فرد منتقد متوجه نیست این سؤال تبادر ذهنی خودش نیست بلکه القائی است که دشمنان در ذهنش قرار داده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: افرادی دست به فتنه گری می‌زنند و مرتکب تحریف می‌شوند در حالی که تمامی حیثیت شان را مدیون انقلاب و رهبری هستند.

وی افزود: این‌ها انقلاب را به نظام تبدیل کردند و در این نظام به خیلی از چیز‌ها دست یافتند و یادشان رفته که آغاز انقلاب چگونه بوده و بعد هم خود را حاکم دیدند.

صفارهرندی در ادامه با اشاره به عده‌ای که سر از مسیر انحراف درآوردند، گفت: کسانی که مردم به آن‌ها دل بسته بودند و در ابتدای راه هم با شعار عدالت محوری در ابراز ولایت پذیری فعال بودند در میانه راه مسیر دیگری را پیش گرفتند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا