ورزشی

داور مشهور اسپانیایی جواب پیکه را داد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736215/29

زمان: 14:40  
1399/11/19

بازدید: 9,208

ادعای اخیر جرارد پیکه مبنی بر جانبداری داوران در اسپانیا از رئال که با استناد به اظهارنظر سال گذشته ایتورالده گونزالس زده شده بود، حواشی زیادی را باعث شد.

به گزارش “آلانه”، دو روز پیش جرارد پیکه مدافع میانی بارسا ادعا کرد که این بسیار طبیعی است که اگر داوران قبل از ورود به زمین بازی طرفدار تیمی باشند، روی زمین چمن هم از آن تیم حمایت کرده و به سود تیم محبوب خود سوت بزنند.

 

 

 

 

این اظهار نظر پیکه بعد از آن بیان شد که ایوترالده گونزالس یکی از داوران بازنشسته و قدیمی لالیگا که سابقه سوت زدن در 291 مسابقه را در کارنامه داشت، گفت که خود طرفدار اتلتیک بیلبائو است اما اکثریت داوران لالیگا هوادار رئال مادرید بودند.

 

این داور سابق به شبکه رادیویی کادنا سر و همچنین پیش از آن به روزنامه موندو دیپورتیوو در پاسخ به اینکه نسبت طرفداران رئال مادرید به بارسا در بین داوران چگونه بود، گفت: “90 درصد هوادار رئال مادرید و 10 درصد هوادار بارسلونا!”

 

 

 

 

ایتورالده شب گذشته در کادنا سر پاسخ پیکه را داد و خطاب به او گفت:« بله؛ من چنین حرفی زدم ولی هرگز و هرگز صداقت و حرفه ای گری داوران را زیر سوال نبردم و هرگز بر این اعتقاد نیستم که جانبدارانه و به سود رئال سوت زده باشند. سوالی از خود پیکه دارم؛ آیا زمانی که خودش برای ساراگوسا بازی می کرد(فصل 07-2006) برابر بارسا به گونه ای بازی می کرد که تیم محبوبش سود ببرد؟»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا