سیاسی

تولیدات علمی و دانش بنیان بسیج مانع از خروج ارز‌ می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

به  گزارش خبرنگار  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،  سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز یکشنبه ١٩ بهمن ماه در حاشیه پنجمین جشنواره جهادگران عرصه علم و فناوری که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: این که چنین نمایشگاه با عظمتی در دهه فجر برگزار شده می‌خواهد این مسأله را بیان کند که انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی در ایرانِ عزیز آغاز یک راه جدید بود. ما پیش از پیروزی انقلاب اسلامی توانمندی‌های علمی ناچیزی داشتیم؛ اما امروز وقتی بررسی می‌کنیم می‌بینیم که به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت جوانان عزیز و اقشار دانش ورز توانسته ایم در رشته‌های مختلف جزو رتبه‌های برتر باشیم.

وی ادامه داد: شما وقتی هر موضوعی را بررسی کنید مشاهده می‌کنید ایران اسلامی در آن موضوع برای عملکرد خود کارنامه‌ای درخشان دارد و دنیا هم با اطلاع از این موضوع آن را باور کرده است.

سردار سلیمانی گفت: گام دوم انقلاب یک سازماندهی جدید است برای اینکه ما ادامه راه خود را با قدرت طی کنیم با جهش در پیشرفت، با تکیه بر روحیه جهادی و با محوریت جوانان عزیز.

وی افزود: این نمایشگاه به دنبال این است که استعداد‌های مختلف را معرفی کرده و همه پشتیبانی‌ها را پای این ایده‌ها آورده تا این محصولات فناورانه و علمی به محصولات قابل استفاده و علم نافع و در نهایت به ثروت تبدیل شود. ما هم در این مسیر کاملا خودکفا  و از نظر اقتصادی نیز قوی خواهیم شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان یادآور شد: تولیدات علمی و دانش بنیان بسیج مانع از خروج دلار‌ها و ارز‌های ما می شود و می‌توانیم این محصولات را به علت داشتن تکنولوژی‌های برتر به خارج هم صادر کنیم. در واقع این مسیری است که بسیج قصد دارد تا در گام دوم انقلاب ادامه دهد و هدف آن تصرف مرز‌های دانش و فناوری است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا