ورزشی

تاتنهام 2-0 وست بروم؛ بازگشت به جاده پیروزی (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تاتنهام که در هفته های اخیر نتایج پرفراز و نشیبی گرفته است، امروز موفق شد در لندن با نتیجه 0-2 تیم وست بروم را مغلوب کرده و به اوضاع خود در جدول لیگ برتر سر و سامان ببخشد.

 

وست بروم بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه نهم و روی ارسال تاوسند می توانست به گل اول این دیدار دست یابد، اما ضربه سر خطرناک دیانه از بالای دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد و روی ارسال سرژ اوریه در گوشه محوطه بود که هری کین فرصت داشت گل اول تاتنهام را به ثمر برساند، اما ضربه زیبای او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه 37 و روی حرکت لوکاس مورا، هری کین پشت محوطه صاحب توپ شده و با ضربه ای محکم دروازه وست بروم را تهدید کرد، اما جان استون به خوبی عکس العمل نشان داد. در دقیقه 44 اسنوگراس با ارسال تماشایی دیانه را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما ضربه سر او با عکس العمل تماشایی هوگو لوریس همراه شد و نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

اما در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و دقیقه 54 بود که پاس دقیق هوبرگ در گوشه سمت چپ محوطه به هری کین رسید و او با ضربه ای دقیق و فنی گل اول اسپرز را وارد دروازه وست بروم کرد.

 

حملات تاتنهام ادامه یافت و دقایقی بعد و روی استارت بلند لوکاس مورا و پاس دقیق او، سون هیونگ مین در موقعیتی مناسب با ضربه ای محکم گل دوم را نیز به ثمر رساند.

 

در ادامه تاتنهام به خوبی جریان بازی را کنترل کرده و اجازه خلق موقعیت خاصی را به حریف نداد تا در نهایت با همان نتیجه 0-2 وست بروم را مغلوب کند.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا