ورزشی

اخم رحمتی سرانجام باز شد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736210/1

زمان: 14:49  
1399/11/19

بازدید: 2,780

سرمربی شهرخودرو در جلسه تمرینی امروزی که با حضور مسئولین آغاز شد، امیدوار به حل مشکلات تیمش شده و بعد از مدت ها خنده هایش را نمایان کرد.

به گزارش “آلانه”، اتفاقاتی که بعد از پیروزی شیرین شهرخودرو مقابل سپاهان رخ داد، خیلی زود کام مشهدی ها را تلخ کرد. انتشار خبر بازداشت مدیران هولدینگ شهرخودرو، موضوعی بود که باعث ایجاد نگرانی در بین اعضای باشگاه شهرخودرو به ویژه بازیکنان و کادرفنی این تیم شد.

 

در واکنش به این خبر، جواد طاری‌بخش، سخنگوی باشگاه ورزشی شهرخودرو هفته گذشته اعلام کرد: “این مجموعه یک گروه و مجموعه اقتصادی است که باشگاه فوتبال، شرکت خودرویی شهرخودرو و دیگر بخشها هر کدام زیرمجموعه‌ای از هلدینگ آن هستند. اعضا هیات مدیره این باشگاه فوتبال به محاکم قضایی احضار نشده و پرونده‌ای ندارند لذا مطالب مطرح شده در برخی رسانه‌ها ارتباطی با باشگاه شهرخودرو ندارد.”

در ادامه تغییرات مدیریتی را هم در باشگاه شهرخودرو شاهد بودیم و جواد وطن‌خواه بار دیگر در به عنوان مدیرعامل انتخاب شد تا به بحران سامان بدهد. در همین حین سید مهدی رحمتی، سرمربی جوان شهرخودرویی هم که نگران شرایط تیمش بود، اظهارات و اقداماتی را انجام داد که محمد نوازی در نشست خبری پس از شکست هفته گذشته آنها را از سر دلسوزی خوانده و خواستار رسیدگی سریع به موضوع شد تا شهرخودرو به سرنوشت پدیده دچار نشود.

 

 

پیش از تمرین امروز شهرخودرو، رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی و سرپرست مدیرعاملی باشگاه با حضور خود، جلسه ای سرپایی را با بازیکنان و کادرفنی برگزار کرده و سعی در رفع نگرانی آنها داشتند. در این جلسه که به نظر می رسد تا حد زیادی خیال شهرخودرویی ها را بابت حمایت راحت کرد، شاهد باز شدن اخم های سید مهدی رحمتی و بازگشت لبخند به صورت او بودیم؛ سید شهرخودرویی ها که به تازگی تمرینات خود را هم شروع کرده و شاید در نیم فصل دوم شاهد حضور دوباره اش در میدان هم باشیم، در جلسه امروز روحیه بالایی داشت و خنده هایش سوژه عکاس باشگاه هم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا