سیاسی

آب صنعتی اصفهان را از خلیج فارس تأمین کنید/ آقای رئیس جمهور! شما مدیون پرندگان مهاجر تالاب گاوخونی هستید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، عباس مقتدای خوراسگانی نماینده اصفهان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به حجت‌الاسلام روحانی رئیس جمهور گفت: کمک کنید در فرصت باقیمانده مجموعه شورای عالی آب بررسی کند آب شیرین شده خلیج فارس که به فلات مرکزی و سیرجان رسیده و در آینده به یزد می‌رسد، به اصفهان نیز برسد و آب صنعتی استان را از آنجا تأمین کنید.

نماینده اصفهان بیان کرد: یک محاسبه می‌گوید از عمر باقیمانده کاری دولت حدود ۱۰۰ روز باقی مانده است؛ جنابعالی در میدان امام اصفهان به مردم قول دادید که جریان آب در داخل زاینده رود و دائمی باشد. در این فرصت باقیمانده حداقل  تلاشی برای عملی کردن قولتان داشته باشید.

وی افزود: آن روز حرف کارشناسی زده شد؛ شما مدیون مردم صبور اصفهان هستید، نه تنها مردم شرافتمند اصفهان، بلکه مدیون پرندگان مهاجری و بومی هستید که به تالاب گاوخونی می‌آمدند. کمک کنید در فرصت باقیمانده مجموعه شورای عالی آب بررسی کند آب شیرین شده خلیج فارس که به فلات مرکزی و سیرجان رسیده و در آینده به یزد می‌رسد، به اصفهان نیز برسد و آب صنعتی در اصفهان را از آنجا تأمین کنید.

مقتدای اظهار کرد: درآمد کلی استان اصفهان کاهش پیدا کرده و این به ضرر کل کشور است. آثار تاریخی اصفهان در حال آسیب جدی و بلکه نابودی است؛ به چه زبانی و با چه صدایی مردم کشور و اصفهان حرفشان را بیان کنند؟ به خدا اگر شما در مجلس می‌آمدید، ما به شما کمک می‌کردیم و رو در رو می‌گفتیم. الان مجلس هم نمی‌آید، به شما می‌خواهیم در فرصت باقیمانده کمک کنیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا