ورزشی

گرت بیل؛ هر گل 1.3 میلیون و هر پاس 9 هزار پوند!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، انتشار جزئیات قرارداد گرت بیل با تاتنهام نشان می‌دهد که ورود او به وایت هارت لین چه مقدار هزینه روی دست این باشگاه می‌گذارد.

بال ولزی 31 ساله‌ای که تابستان امسال با قراردادی قرضی به مدت یک سال از تیم رئال مادرید به تاتنهام پیوست، برخلاف چیزی که در ابتدا تصور می‌شد اغلب اوقات نیمکت‌نشین بوده است.

 

 

 

 

پنجشنبه هفته گذشته، بیل که انتقالش از تاتنهام به رئال مادرید در سال 2013 او را به گران‌ترین بازیکن در زمان خود تبدیل کرد، حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد و شکست یک بر صفر تیمش در خانه مقابل چلسی را از روی نیمکت تماشا کرد. ژوزه مورینیو در آن بازی ترجیح داد که از لوکاس مورا و اریک لاملا استفاده کند و ظاهراً زمانی که بازیکن ولزی از تصمیم سرمربی پرتغالی‌اش مطلع شده به آن روی خوش نشان نداده است. با روندی که در پیش گرفته است، بیل به سمتی پیش می‌رود که ثابت می‌کند او نه تنها برای رئال مادرید بلکه برای تاتنهام هم اشتباهی گران قیمت بوده است.

 

ستاره سابق ساوتهمپتون از رئال مادرید 650 هزار پوند حقوق می‌گیرد که بعد از انتقال قرضی‌اش به تاتنهام، باشگاه لندنی پذیرفته نیمی از این رقم را در فصل جاری بپردازد اما حتی نیمی از این رقم هم که 325 هزار پوند می‌شود، هزینه قابل توجهی روی دست تاتنهامی‌ها می‌گذارد. در واقع پرداخت حقوق بیل به تنهایی برای تاتنهام 6.5 میلیون پوند هزینه در بر دارد.

 

 

 

 

او در این فصل در تمامی رقابت‌ها تنها 4 گل زده است و با توجه به حقوقی که تا الان گرفته، هر گلش 1.3 میلیون پوند قیمت داشته است. با توجه به تعداد موقعیت‌های خطرناکی که توسط بیل خلق شده هم او بابت هر یک از این موقعیت‌ها 650 هزار پوند و به ازای هر پاسی که داد 28 هزار پوند حقوق گرفته است.

 او در تمامی رقابت‌های این فصل برای تاتنهام تنها 758 دقیقه بازی کرده و تاتنهام به تنهایی بابت هر دقیقه از آن 9 هزار پوند به بازیکن ولزی حقوق پرداخته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا