ورزشی

پی اس جی مسی و 3 بازیکن بارسا را می خواهد!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، به نقل از موندودپورتیوو، از قرارداد لئو مسی با بارسا کمتر از 6 ماه دیگر باقیمانده و او همین حالا هم می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود. مسی ماه گذشته در یک مصاحبه تایید کرد که تا پایان فصل برای تصمیم گیری در مورد آینده اش صبر خواهد کرد و نامزدهای ریاست بارسا خوشبین هستند که در صورت انتخاب، مسی را برای تمدید متقاعد کنند. گفته می شود سیتی یا پی اس جی مقصد بعدی مسی در صورت جدایی خواهد بود.

 

 

 

 

بدهی های کلان بارسا باعث شده تا کار تمدید با مسی بسیار دشوار شود و در واقع برای پرداخت دستمزد مسی باید وامی 100 میلیون یورویی اخذ شود.

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی در مصاحبه اخیر خود گفت که برای مسی یک جا رزرو کرده اند تا مشخص شود باشگاه فرانسوی به جذب مسی به شکل جدی فکر می کند.

اظهارنظری که خشم مسئولان بارسا و نامزدهای ریاست باشگاه را به دنبال داشت. آنخل دی ماریا نیز چهارشنبه گذشته در جریان یک مصاحبه احتمال انتقال لیونل مسی به پی اس جی را بالا دانست تا خشم بارسایی ها بیشتر نیز بشود. حتی می گویند که لیونل مسی نیز از حرف های هموطنش آزرده خاطر شده است.

 

 

Leonardo de Araujo, director deportivo del PSG

 

 

منابع نزدیک به مسی ادعا می کنند که او همانطور که قبلا گفته است، تا پایان فصل با هیچ باشگاهی وارد مذاکره نخواهد شد ولی این باب میل سران پی اس جی نیست.

آنها بی تابند و قصد دارند هر چه زودتر با مسی و اطرافیانش ارتباط برقرار کرده و تا پیش از اتمام فصل، قرارداد با او را نهایی کنند. برای پی اس جی بر هم زدن تمرکز بارسا و انتشار شایعات نیز طبعا هیچ اهمیتی ندارد و کاری که می کنند نیز طبق قانون مجاز است. در واقع مسی از اول ژانویه برای مذاکره با هر باشگاهی آزاد است.

جالب تر اینکه پی اس جی تنها روی لیونل مسی تمرکز نکرده و برای تقویت خط دفاعی خود روی سه بازیکن بارسا هم نظر مثبت دارد. سرجی روبرتو، جوردی آلبا و امرسون(قرضی در بتیس بازی می کند) نیز مورد توجه پاریسی ها قرار دارند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا