ورزشی

پیکان و حسرت فرصت‌های از دست رفته(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736035/39

زمان: 16:50  
1399/11/18

بازدید: 2,942

اعضای تیم پیکان در جریان بازی دیروز حسرت فرصت هایی را خوردند که با بدشانسی هدر دادند.

به گزارش “آلانه”، تیم پیکان تهران روز گذشته در شرایطی مقابل ماشین سازی به تساوی دو بر دو رسید که بد شانسی‌های مختلفی را تجربه کرد. خودروسازان در دقایق ابتدایی با بازی خوب خود دو بر صفر از حریف پیش افتادند اما در یک دقیقه غافلگیری دو گل خوردند تا بازی به تساوی کشیده شود.

در چنین شرایطی مهدی تارتار سرمربی پیکان تعویض های هجومی در نیمه دوم انجام داد تا تیمش را به برد برساند. پیکان که در نیمه دوم سراپا حمله شده بود، تلاش زیادی برای رسیدن به گل سوم داشت و موقعیت های زیادی را به دست آورد که با بی دقتی این فرصت ها هدررفت.

بدشانسی های پیکان به همینجا ختم نشد و اخراج سامان فلاح مدافع جوان این تیم کار را سخت تر کرد. با این حال و با وجود 10 نفره شدن بازهم شاگردان تارتار دست از تلاش برنداشتند و برای رسیدن به برد هر کاری انجام دادند ویکی دو فرصت نیز در این زمان به دست آوردند اما بازهم با بدشانسی و تعلل مهاجمان از دست رفت تا به تساوی بسنده کنند.

 

 

 

 

سرمربی پیکان در طول بازی دیروز بابت اتفاقاتی که رخ داد، حرص و جوش زیادی خورد و اگرچه سعی داشت تیمش را روبه جلو هدایت کند اما مسائلی پیش آمد که از دست او خارج بود و در نهایت مسابقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا