ورزشی

واکنش قدوس به بخشش جریمه ۱۲۰ میلیارد تومانی

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سامان قدوس که این روزها شرایط خوبی در برنتفورد دارد و تیمش تبدیل به یکی از جدی‌ترین و اصلی‌ترین گزینه‌های صعود از چمپیونشیپ به لیگ جزیره شده، در مصاحبه‌ای به شرایط انتقالش و دوران سختی که برای بازی در این تیم انگلیسی داشت، انجام داده است.

 

قدوس که پس از محرومیت و البته مصدومیت از فهرست تیم ملی ایران هم جا ماند، گفت‌وگویی با یک پادکست به نام Lundh انجام داده که در آن، به انتقال‌اش از اوسترشوند سوئد به هوئسکا اسپانیا سرپوش گذاشته و تاکید دارد که همه چیز در آن زمان غلط پیش رفت.

 

وب‌سایت سوئدی fotbollskanalen که جدیدترین مصاحبه سامان قدوس را بازنشر کرده، در ابتدای مطلب خود آورده است: «سامان قدوس به مدت چهار ماه از بازی محروم شد و باید مبلغی را به‌عنوان جریمه پرداخت می‌کرد. این مهاجم سابق اوسترشوند در حال حاضر در چمپیونشیپ انگلیس است و در تیم برنتفورد بازی می‌کند که می‌تواند پس از مدت‌ها و بعد از انتقال نافرجام به هوئسکا اسپانیا، نفس راحتی بکشد. این مهاجم ۴۰ میلیون کرون سوئد جریمه نقدی شده بود، اما در ادامه از پرداخت این جریمه معاف شد.»

 

با این تفاسیر اگر قیمت هر کرون سوئد را ۳ هزار تومان در نظر بگیریم، در واقع قدوس از پرداخت جریمه ۱۲۰ میلیارد تومانی معاف شده که موفقیتی بزرگ برای او به حساب می‌آید تا با آرامش فوتبال‌اش را دنبال کند.

 

وب‌سایت سوئدی در ادامه آورده است: «در حال حاضر این مهاجم حرفی درباره اتفاقاتی که افتاده، ندارد و فقط به عنوان نمودن این نکته که خیلی چیزها و مسائل غلط پیش رفت و از کنترل من خارج شد، اکتفا می‌کند، اما آن بخش‌هایی هم که در اختیار من بود، غلط پیش رفت و می‌گوید اگر بخواهم یک حرفی بزنم، این است که همه چیز غلط دنبال شد.»

 

در ادامه پرسش و پاسخ‌های پادکست Lundh با قدوس آمده که در زیر می‌خوانید:

 

* از ماجرای محرومیتت چه چیزی یاد گرفتی؟

 

– قصد دارم در این باره کتاب بنویسم تا شما هم بخوانید و یاد بگیرید!

 

* می‌خواهی این داستان را برای خودت نگه داری؟

 

– من باید خیلی مراقب باشم چون آنقدر قوی نیستم که بخواهم درباره این موضوع صحبت کنم. البته دوست دارم در این موضوع به بازیکنان کمک کنم چون این اتفاق نباید برای هیچ بازیکن دیگری بیفتد ولی در حال حاضر نمی‌توانم در این باره اظهار نظری داشته باشم چون تمام احساسات بد را دوباره برای من زنده می‌کند و برمی‌گرداند.

 

 

* می‌خواهی درباره زمانی صحبت کنی که اخبار تعلیق محرومیت و جریمه‌ات از CAS آمد؟ درباره اینکه همه چیز تمام شد؟

 

– بله، می‌توانیم.

 

* تو در پروسه درخواست تجدید نظر به CAS وکیل خودت را داشتی یا از وکیل باشگاه اوسترشوند استفاده کردی؟

 

– خیر، من وکلای خودم را داشتم و آنها هم وکلای خودشان.

 

* پس تو خودت از خودت دفاع کردی؟

 

– بله.

 

* اگر در نهایت یک نفر در موقعیت تو باشد، می‌تواند به تو مراجعه کند؟

 

– بله، اما من نمی‌خواهم در این باره در مصاحبه یا با شما کنم ولی آنها می‌توانند با من تماس بگیرند تا به آنها توصیه‌ای داشته باشم.

 

 

* پس ما باید منتظر باشیم تا آن کتاب را آماده کنی؟ همینطور که ما امیدوار هستیم هرچه زودتر تو را در دسته برتر با تیم برنتفورد ببینیم و برای دیدن تو در لیگ جزیره امیدوار باشیم…

 

– بله.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا