ورزشی

والورده می ترسید به من در بارسا بازی بدهد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736040/29

زمان: 17:39  
1399/11/18

بازدید: 11,873

تودیبو:

مدافع فرانسوی جوان بارسا که اکنون راهی نیس شده، ارنستو والورده را یکی از دلایل عدم موفقیتش در بارسا عنوان کرد.

به گزارش “آلانه”، ژان کلر تودیبو ژانویه 2019 بود که از تولوز با رقم یک میلیون یورو به بارسلونا پیوست ولی در نهایت نتوانست ارنستو والورده و بعدا کیکه ستین را به خود متقاعد کند. زمستان گذشته او قرضی با بند خرید راهی شالکه شد ولی شیوع کرونا باعث شد تا شالکه بند خرید 25 میلیون یورویی او را فعال نکند در حالی که او بازیکن ثابت آبی ها بود.

تودیبو تابستان با قراردادی قرضی و دو ساله راهی بنفیکا شد ولی در این تیم تنها دو بازی در جام اتحادیه انجام داد و هرگز مورد اعتماد کادر فنی قرار نگرفت. در نهایت او در انتقالات زمستانی به بارسا برگشت و با بند خرید دائمی به نیس فرانسه قرض داده شد.

 

 

Todibo: Valverde was under pressure, that's why I didn't play more - logo

 

 

تودیبو در مصاحبه جدید خود و در مورد دلیل ناکامی اش در بارسلونا ارنستو والورده را یکی از مقصرین دانست و گفت:« از اینکه در اوج جوانی تولوز را به مقصد بارسا ترک کردم، هرگز پشیمان نیستم. بارسا برای من تجربه بسیار خوب و بزرگی بود. در این تیم از جرارد پیکه، ساموئل اومتیتی و کلمنت لنگله چیزهای زیادی یاد گرفتم. سطح تمرینات و بازی در بارسا بسیار بسیار بالا بود و با ابعادی جدید از فوتبال آشنا شدم.»

 

 

 

 

تودیبو ادامه داد:« چرا در بارسا موفق نشدم؟ اول اینکه چون رقبایم خیلی خیلی بزرگ بودند و همچنین ارنستو والورده سرمربی تیم هم بسیار تحت فشار بود و می ترسید به بازیکنی جوان مثل من میدان بدهد. طبیعی بود که او مثلا پیکه را به مدافعی 19 ساله مثل من ترجیح بدهد.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا