سیاسی

هیچ ابهامی در نحوه رای گیری بودجه ۱۴۰۰ در مجلس وجود ندارد/ طرح اصلاح «قانون انتخابات» به انتخابات ۱۴۰۰ می‌رسد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران  جوان، محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز در نشست خبری با اشاره به رد کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰، گفت: رئیس مجلس هنگام رای گیری بودجه در صحن اعلام کرد اگر کلیات لایحه بودجه تصویب شود وارد جزئیات گزارش کمیسیون تلفیق می‌شویم، لذا هیچ ابهامی در ارتباط با نحوه رای گیری بودجه ۱۴۰۰ در مجلس وجود ندارد.


بیشتر بخوانید


وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رد طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تصریح کرد، این طرح به طور کامل رد نشده، اما نسبت به برخی مواد آن از سوی شورای نگهبان ایراداتی مطرح شده که قابل حل شدن است، این قانون به انتخابات ۱۴۰۰ خواهد رسید.

فرهنگی همچنین درباره سفر قالیباف به روسیه و پیامی که از طرف رهبر انقلاب برای رئیس جمهور فدراسیون روسیه خواهد داشت، اظهار کرد: از جزییات نامه اطلاعی ندارم و صحیح نیست که مطرح شود.

وی افزود: این سفر‌ها را در قالب دیپلماسی پارلمانی همواره داشته ایم و این سفر در این راستا و به دعوت رئیس دومای روسیه از ماه‌های قبل تنظیم شده بود و فردا انجام می‌شود.

فرهنگی گفت: روسیه از حامیان ما در عرصه بین الملل بوده است و این سفر حتما در راستای تقویت روابط خواهد بود. سفر‌های رئیس مجلس بر اساس دستور‌العمل‌هایی از جمله دعوت رسمی و برخی سفر‌ها نیز در قالب گروه‌های دوستی پارلمانی انجام می‌شود.

این خبر در حال تکمیل است…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا