ورزشی

همه نگاه ها به تمرین روز یکشنبه تراکتور

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736012/13

زمان: 15:43  
1399/11/18

بازدید: 6,474

تراکتوری ها بعد از دو روز استراحت، از فردا تمرینات خود را آغاز خواهند کرد.

به گزارش “آلانه”، تیم تراکتور یک هفته بعد از شکست مقابل آلومینیوم در تبریز، یک بار دیگر در خانه و این بار مقابل پرسپولیس متحمل شکست شد. بعد از این شکست شاهد تنش های بسیاری در فضای هواداری این باشگاه بودیم. هوادارانی که اعتراض از رسانه را به حضور در باشگاه کشانده و حتی موفق شدند روز گذشته دیداری مجازی با مالک باشگاه داشته باشند.

 

انتقاد از مدیریت باشگاه، کادرفنی و بازیکنان باعث شد تا روز گذشته اخبار بسیاری را حوالی باشگاه تراکتور شاهد باشیم که آخرین مورد آن رویارویی اشکان دژاگه با هواداران بود. هافبک تراکتوری ها که چند بازی است شاهد غیبتش در ترکیب هستیم، در واکنش به انتقادات، استوری جنجالی را منتشر و ساعاتی بعد آن را پاک کرد. محمدرضا زنوزی هم در واکنش به جو موجود بار دیگر تهدید به واگذاری تراکتور کرد. البته او این وعده را به هواداران داد که خودش در نقل و انتقالات ورود خواهد کرد تا شرایط بهتری را در نیم فصل دوم رقم بزند.

بعد از این هیاهو و جنجال، تراکتوری ها از فردا تمرینات خود را برای آخرین بازی نیم فصل اول آغاز خواهند کرد. با توجه به فاصله زمانی ۱۰ روزه تا بازی بعدی تراکتور در لیگ‌برتر و با تصمیم کادر فنی، تمرینات این تیم پس از دو روز استراحت، از روز یکشنبه ۱۹ بهمن پیگیری می‌شود. بی شک این، یک تمرین حساس خواهد بود، تمرینی که باید دید با مدیریت فنی چه کسی صورت خواهد گرفت و آیا بازیکنانی چون اشکان دژاگه در آن حضور خواهند داشت یا خیر؟

 

گفتنی است که تمرینات تراکتور مدت های زیادی است که پشت درهای بسته انجام می شود و برخلاف بسیاری از تیم ها که اجازه ورود به هوادارانشان در زمان های تعیین شده را داده اند، هواداران تراکتور مدت هاست که از نزدیک شاهد تمرینات تیم شان نبوده اند. با توجه به تجمع روز جمعه هواداران مقابل باشگاه، باید دید که تمرین روز یکشنبه هم تحت الشعاع حضور دوباره هواداران خواهد بود یا اینکه تی تی ها از صحبت های مالک شان قانع شده و منتظر تحقق وعده ها خواهند ماند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا