ورزشی

محمدامین اسدی: می‌خواهم ماشین گلزنی تیمم باشم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735953/47

زمان: 11:26  
1399/11/18

بازدید: 6,091

محمدامین اسدی از انگیزه هایش برای درخشش در بازی های بعدی ماشین سازی می‌گوید.

به گزارش آلانه، محمدامین اسدی ستاره تیم ماشین سازی در دیدار با پیکان بود. او یک گل برای تیمش به ثمر رساند و به کسب یک امتیاز خارج از خانه توسط تیمش کمک کرد. او در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این بازی گفت: خداراشکر بعد از مدتی که در فوتبال نبودم توانستم بدرخشم. در این مدت تمرینات زیادی را انجام می‌دادم و خوشحالم که مورد توجه آقای اخباری قرار گرفتم. در سه بازی که فیکس بودم یک پنالتی گرفتم و یک گل هم زدم و فکر کنم بهترین بازیکن زمین بودم که البته با کمک همبازی ها بود و بدون آن ها هرگز به دست نمی‌آمد.

 

او درباره نتایج ماشین سازی عنوان کرد: ما تا اینجای فصل عملکرد خیلی خوبی نداشته ایم اما هر بازی کادرفنی حریف می‌گوید که شما واقعا تیم خوبی هستید و جایگاهتان اینجای جدول نیست. امیدوارم از بازی با صنعت نفت روند پیروزی را آغاز کنیم چون این بازی بازی خانگی ماست.

 

 

اسدی راجع به انگیزه هایش برای گلزنی توضیح داد: من دوست ندارم در این باره حرفی بزنم یا وعده ای بدهم اما انگیزه زیادی دارم تا دروازه حریفان را باز کنم یا پاس گل بدهم. هدف این است که تیم موفق شود و وظیفه مهاجم هم تأثیرگذاری در روند گلزنی است و مطمئن باشید من در بازی های آینده این وظیفه را انجام خواهم داد.

 

مهاجم سابق پرسپولیس درباره دیدار با این تیم گفت: بازی با تیم سابق واقعا سخت بود و همچنین انگیزه زیادی به تیم می‌داد. من خوشحالم که یک پنالتی گرفتم و قطعا هم پنالتی بود چون آقای حسینی شارژ کرد و آقای نعمتی من را زمین زد. ما مقابل پرسپولیس بازی پایاپایی داشتیم و اگر بدشانس نبودیم می‌توانستیم یک امتیاز هم بگیریم. خوشحالم طوری بازی کردیم که کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس هم از ما تعریف کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا