ورزشی

ربیعی مثل گل محمدی؛ تمدید تا 1401

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736014/47

زمان: 15:53  
1399/11/18

بازدید: 6,900

باشگاه مس رفسنجان از پیشنهاد تمدید قرارداد با محمد ربیعی پرده برداری کرده است.

به گزارش “آلانه”، تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده و توانسته با یک بازی کمتر، هم امتیاز با تیم پرستاره تراکتور در رتبه نهم جدول قرار گیرد. آن ها حالا در اقدامی جالب، تصمیم به تمدید قرارداد با سرمربی خود گرفته اند تا محمد ربیعی را برای فصل آینده نیز روی نیمکت خود داشته باشند.

 

مجید زیندینی مدیرعامل مس رفسنجان در خصوص عملکرد ربیعی گفته است: «ربیعی فصل گذشته هم در شرایطی که هیچ کس انتظارش را نداشت، تیم را لیگ برتری کرد. او امسال بازهم کاری را انجام داده که هیچکس تصورش را هم نمی‌کرد. نام ربیعی در تاریخ فوتبال شهر رفسنجان جاودانه است و محبوبیتی که او در میان مردم رفسنجان دارد، قابل توصیف نیست.»

او همچنین ادعا کرده که برخی از تیم های لیگ برتر با پیشنهادات سرسام آور خواستار جذب محمد ربیعی شده اند: «خبر دارم که در روزهای اخیر برخی از باشگاه‌های متمول لیگ برتری با پیشنهاداتی سرسام‌آور از سرمربی ما درخواست حضور در تیم‌هایشان را داشته‌اند اما از همین جا اعلام می‌کنم ایشان سرمربی ماست و به لطف خدا سرمربی ما هم می‌ماند.»

 

وی در پایان به پیشنهاد تمدید قرارداد با سرمربی جوان این تیم اشاره کرده و گفته: «آقای دکتر سعدمحمدی، مدیرعامل صنایع ملی مس ایران به بنده دستور ویژه داده‌اند که هرچه سریع‌تر قرارداد آقای ربیعی تمدید شود. من هم پیشنهاد تمدید را به ایشان داده‌ام و منتظر پاسخ ایشان هستم. قطع به یقین ربیعی را در رفسنجان نگه خواهم داشت و او سرمربی مس رفسنجان در لیگ بیست و یکم خواهد بود.»

 

این در حالی است که پیش تر تنها مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر یعنی پرسپولیس توانست قرارداد سرمربی اش را برای فصل آینده تمدید کند و حالا مس رفسنجان می‌تواند به دومین تیم در این زمینه تبدیل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا