ورزشی

خودنمایی نیازمند در دومین بازی با بازوبند کاپیتانی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736031/41

زمان: 16:45  
1399/11/18

بازدید: 2,883

روزی که محرم کاپیتانی را به پیام داد؛

با وجود حضور جلال علی‌محمدی و‌ عزت پورقاز که سابقه بیشتری نسبت به پیام نیازمند در سپاهان دارند با تصمیم محرم نویدکیا بازوبند کاپیتانی به پیام نیازمند رسید.

به گزارش “ورزش‌سه”، البته این اولین بار نبود که نیازمند به بازوبند کاپیتانی سپاهان رسیده بود؛ این بازیکن که سومین سال حضور خود در سپاهان را پشت سر می‌گذارد امسال در بازی مس رفسنجان و سال گذشته نیز در مصاف با نساجی مازندران هم بازوبند کاپیتانی طلایی‌پوشان را بر بازو داشت؛ همان بازی معروفی که سپاهانی‌ها چهار بار به تیرک زدند، اما شاگردان امیر قلعه‌نویی و پیام نیازمند با شوت سرکش محمد میری مغلوب شدند.

نکته جالب اما صحبت های علیمحمدی در مورد کاپیتانی نیازمند بود که نشان می‌دهد، سپاهانی ها بیشتر از هر زمانی همدل و امیدوار  به قهرمانی ششم خود در لیگ برتر هستند. علیمحمدی در بخشی از مصاحبه خود در این مورد گفت:« آقا محرم در این مورد با من صحبت کردند و گفتند دوست دارم امروز کاپیتان پیام باشد. این مسائل در تیم ما جایی ندارد. پیام بازوبند را بست و همه او را حمایت کردیم. روز خوبی برای او و تیم بود. خدا را شکر بردیم. این مسائل حاشیه‌ای است و به آن فکر نمی‌کنیم. با تمرکز و برای موفقیت های بعدی به جلو نگاه می کنیم.»

نیازمند که بارها اعلام کرده الگوی خودش در دروازه‌بانی مانوئل نویر است، بارها در دربی اصفهان با خروج های خوبش حتی بیرون از محوطه جریمه به خوبی فضاهای پشت مدافعین را پوشش داد و از این لحاظ با توجه به بازی با پای خوبی که دارد. یکی از بهترین و مطمئن ترین دروازه‌بانان فوتبال ایران محسوب می شود.

اما عملکرد‌ خوب نیازمند در این دیدار تنها به این خروج ها خلاصه نشد؛ اوج کار نیازمند در دقیقه ۵۷ روی ضربه دیدنی میلاد جهانی روی یک ضربه ایستگاهی بود که واکنش خوبی روی این توپ داشت. نیازمند اگرچه در این مسابقه یکبار مغلوب ضربه زیبا و فنی شنانی شد، اما یکبار هم ضربه این بازیکن به سمت دروازه رابا یک واکنش خوب راهی کرنر کرد، تا در مجموع روز خوبی را در دومین بازی با بازوبند کاپیتانی سپاهان در لیگ بیستم تجربه کرده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا