ورزشی

توصیه مهم سوارز به مهاجم بارسا برای بازی کنار مسی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735967/50

زمان: 11:53  
1399/11/18

بازدید: 13,476

مهاجم بارسلونا از توصیه مهم لوییس سوارز راجع به بازی کردن در کنار لیونل مسی، پرده برداشت.

به گزارش “آلانه”، لوییس سوارز پیش از ترک بارسلونا به مارتین برایتویت، مهاجم تازه وارد این تیم، توصیه هایی در زمینه کامل کردن سبک بازی لیونل مسی کرده است.

 

برایتویت سال گذشته از لگانس به بارسلونا پیوست. پیش از آنکه برای اولین بار برای بارسلونا به میدان برود، این مهاجم دانمارکی حسابی راجع به زوج مسی-سوارز و همکاری این دو در زمین بازی مطالعه کرده بود.

 

 

برایتویت شخصا از سوارز که در آن زمان مشخص شده بود بارسا را ترک خواهد کرد، درباره نکات کلیدی که به او کمک می کرد با مسی همکاری خوبی داشته باشد، سوالاتی پرسیده بود. مهاجم 29 ساله بارسلونا می گوید که سوارز به او گفته که فقط باید بداند که مسی هم گل می زند و هم در همان زمان به هم تیمی هایش کمک می کند.

 

 

برایتویت گفت: “لیونل مسی در جایگیری و همچنین فرستادن هم تیمی ها به جای درست فوق العاده خوب است. وقتی که من تازه به بارسلونا آمده بودم، او و سوارز را خیلی مطالعه کردم. آنها فوق العاده بودند و حتی به عنوان یک هوادار هم من عاشق مدل بازی کردن این دو با هم بودم.

 

خیلی خوشحال شدم که توانستم قبل از اینکه سوارز از بارسا برود با او بازی کنم. من حرکات آنها در زمین را بررسی کردم و سعی کردم ترکیب بازی آن دو را تحلیل کنم. در نهایت از لوییس خواستم که من را راهنمایی کند که چطور آنها توانسته اند پیوند و هماهنگی بین خود را آنطور رشد دهند و بهتر کنند. سوارز به من گفت که مسی بازیکنی است که در خدمت تیم است. درست است که او گل های زیادی می زند، اما در عین حال پاس گل های زیادی هم به هم تیمی های خود می دهد. بازی کردن با بازیکنی مثل او اصلا سخت نیست.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا