ورزشی

توخل: راه سختی برای رسیدن به لیگ قهرمانان داریم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736068/42

زمان: 19:26  
1399/11/18

بازدید: 3,912

توماس توخل، سرمربی چلسی رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد را هدفی دشوار می داند.

به گزارش “آلانه”، چلسی با ورود توماس توخل دچار تحول بزرگی شده و در سه بازی اخیر خود موفق به کسب هفت امتیاز شده است. البته آبی های لندن هنوز در رتبه ششم جدول قرار دارند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان شرایط پیش روی این تیم آسان نیست. در آستانه دیدار قابل شفیلد، توماس توخل مدعی شد تنها روی عملکرد تیم خودش تمرکز خواهد کرد.

 

 

توماس توخل گفت: “نمی توانم در نتایج دیگر تیم اثرگذار بوده روی آنچه تیم های دیگر انجام می دهند تاثیر بگذارم می دانم که فاصله زیادی بین چلسی و تیم های دیگر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان وجود دارد. شاید کسل کننده باشد، اما راه حل جز پیشرفت به صورت مرحله به مرحله وجود ندارد. مهمترین مسئله این است که ما تمرکز خود را از دست ندهیم. به بازیکنان که در مقابل تاتنهام در زمین نبودند اهمیت داده و آنها را مورد توجه قرار می دهم. ما باید از بازیکنان نیمکت نشین مراقبت کنیم و با کنترل فضای درون رختکن است که ما قادر به رقابت دوباره در روز یکشنبه خواهیم بود.

 

ما فقط دو روز فرصت استراحت داریم. شاید ما نیاز به برخی تغییرات داشته تا دوباره قدرتمند و آماده ظاهر شده و بتوانیم در بازی بعدی در بالاترین سطح رقابت کنیم. باید بتوانیم در برابر شفیلد که تیمی قدرتمند و فیزیکی است و در بازی های گذشته خود پیروز شده ، کنیم. این همان هدفی است که ما بر آن تمرکز می کنیم و در دیگر موارد چیزی دست ما نیست.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا