ورزشی

بندبازی جلالی میان حال و آینده (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735951/34

زمان: 11:20  
1399/11/18

بازدید: 6,679

جوانهایی که بار نساجی را برداشتند

مجید جلالی نساجی را در بازی با استقلال با یک ترکیب دگرگون شده به میدان فرستاد. او جدا از جوانگرایی به برخی از بازیکنان برای اولین بار در ترکیب ثابت نساجی میدان داد. 

به گزارش “آلانه”، بدون شک خیلی ها اگر در این موقعیت جای مجید جلالی بودند این شجاعت و شهامت را در بازی با استقلال به خرج نمی دادند چون ترس از این داشتند که نکند در برابر استقلال گل های زیادی دریافت کنند اما سرمربی نساجی دست به یک رفتار شجاعانه زد و نشان داد بی جهت حرف نزده و انصافا هم نساجی ارایه گر بازی خوبی در برابر استقلال بود و اگر شوت فرشید اسماعیلی نبود چه بسا به یک امتیاز بازی دست پیدا می کرد. 

 

حسین خطیر دروازه بان نساجی در بازی با استقلال کمتر از 20 سال دارد؛ او پیش از این حتی برای یک دقیقه هم برای نساجی بازی نکرد؛ بهزاد داوودی مدافع فصل گذشته خوشه طلایی برای اولین بار بود که در ترکیب ثابت نساجی در قلب خط دفاعی درکنار حامد شیری قرار می گرفت. پیش از او مجتبی بیژن در این پست بازی می کرد و بهزاد داوودی بیشتر برای این به میدان می آمد که در خط حمله و روی ضربات سرنتیجه را تغییر دهد اما مجید جلالی ترجیح داد از این بازیکن در پست تخصصی اش استفاده کند نه غیر تخصصی. 

 

 

مصطفی جوادیان هم یکی از بازیکنان امید نساجی به شمار می رود. او پیش از این حتی در اردوی تیم حضور نداشت چه رسد به اینکه برای نساجی بازی کند. همان بازیکنی که خطای پنالتی مرتکب شد اما از شانس خوب او ضربه مهدی قایدی تبدیل به گل نشد. محمد حسین باباگلی هم جز جوان های نساجی به شمار می رود که بر خلاف فصل گذشته پیش از آمدن مجید جلالی فرصت بازی پیدا نکرد. 

 

مجید جلالی به دنبال جوان تر کردن نساجی است؛ شاید با رنسانسی که او ایجاد کرده نساجی در فصول بعدی بیشتر به نیروهای خودی دل ببندد و جوان هایی را در فوتبال ایران مطرح کند که سال های سال در فوتبال ایران بدرخشند. سوال اینجاست آیا حسین خطیر دروازه بان بدتری به نسبت دروازه بان های گذشته نساجی بود؟ آیا نساجی در برابر استقلال با انگیزه و … فوتبال نکرد؟ او دل خوش به این جوان ها و بازیکنان جدیدی که به ترکیب اضافه می شوند به دنبال حفظ سهمیه نساجی است و می گوید در این مسیر موفق می شود. بدون شک این جوان ها بعد از دو سه بازی با اعتماد به نفسی که به دست می آورند و انگیزه عصای دست مجید جلالی خواهند شد.  باتجربه های نساجی حال فهمیدند مجید جلالی با هیچ کس شوخی ندارد و برای او نساجی مهم تر از همه چیز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا