ورزشی

آخرین فرصت ماشین برای حذف صفر

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736097/13

زمان: 21:30  
1399/11/18

بازدید: 4,673

ماشین سازی تا کنون به بردی در لیگ برتر دست نیافته و این در حالی است که تنها یک هفته تا پایان نیم فصل اول مانده است.

به گزارش آلانه؛ تیم ماشین سازی تبریز با تغییرات گسترده ای وارد لیگ بیستم شد. این تیم که در نیم فصل اول لیگ نوزدهم با نتایج خوبی که گرفته بود حتی در مقاطعی جزو شانس های کسب سهیمه هم به حساب می آمد، بعد از پشت سر گذاشتن یک نیم فصل ناموفق در دور برگشت آن فصل، لیگ امسال را هم بسیار متزلزل آغاز کرد و این روند همچنان ادامه دارد.

 

ماشین سازی با هدایت وحید بیاتلو که تجربه سرمربیگری در لیگ برتر را نداشت، پای به لیگ برتر گذاشت. این تیم به طور تمام و کمال شاکله تیمی اش را کوبید و از نو ساخت، به گونه ای که تنها دو سه بازیکن از فصل گذشته در تیم فعلی حضور دارند. این شرایط باعث شد تا ماشین سازی شروع بسیار بردی در لیگ بیستم داشته باشد و خیلی زود دست به تغییر در کادر فنی خود بدهد. کار بیاتلو در هفته پنجم به پایان رسید و ماشین سازی سعید اخباری را به عنوان سرمربی موقت انتخاب کرد، البته چند هفته بعد واژه موقت از کنار عنوان اخباری حذف شد.

 

در حالی که تنها یک هفته به پایان نیم فصل اول باقی مانده، تیم ماشین سازی هنوز موفق به کسب برد نشده است. این تیم در 14 بازی اخیر خود 5 تساوی به دست آورده و بقیه بازی ها را باخته است. در کنار ماشین سازی دو تیم نساجی و ذوب آهن دیگر تیم هایی هستند که شرایط خوبی ندارند اما، این دو تیم به ترتیب دو و یک برد تا اینجای فصل کسب کرده اند و ماشین تنها تیم بدون برد لیگ بیستم است. ماشین سازی در چند بازی اخیر خود بازی های خوبی انجام داده و اگر اندکی شانس با این تیم یار بود و مهاجمانش هم دقت کافی را از خود نشان می دادند، شاید طلسم نبردن های این تیم شکسته می شد.

 

ماشین سازان تا پایان نیم فصل اول تنها یک بازی دیگر فرصت دارند که این طلسم آزاردهنده را شکسته و دور رفت را بدون پیروزی به پایان نرسانند. آنها هفته آینده میزبان صنعت نفت خواهند بود و برای حذف، عدد صفری که مقابل تعداد بردهایشان دیده می شود، کار سختی مقابل آبادانی هایی خواهند داشت که در حال حاضر در رتبه سوم جدول رده بندی حضور دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا