ورزشی

گل زنی فرشید اسماعیلی به سبک قایدی(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735842/34

زمان: 19:05  
1399/11/17

بازدید: 13,473

فرشید اسماعیلی در روزی که استقلال خوب بازی نکرد با گلی که زد شرایط را به سود تیمش تغییر داد.

به گزارش “آلانه”، گل او به سبک مهدی قایدی بود. حرکت در عرض و ضربه به سمت گوشه دروازه که هر قدر حسین خطیر به بدنش کش داد نتوانست توپ را مهار کند.

 

این گل زمینه ساز سه امتیاز ارزشمند برای استقلال شد. در روزی که نساجی می توانست با حداقل امتیازی بازی میدان را ترک کند و انصافا با حضور جوان ها به مراتب بهتر از بازی با ذوب آهن بازی کرد. مجید جلالی در این بازی با میدان دادن به جوان هایی چون خطیر – گل محمدی – جوادیان و … نشان داد از میدان دادن به جوان ها ابایی ندارد و می خواهد یک نساجی جدید را بسازد.

 

 

فرشید اسماعیلی با این گل نشان داد به روزهای خوب خودباز گشته است. او در بازی با نفت مسجد سلیمان هم جنب و جوش خوبی در زمین داشت و حتی یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد. فرشید اسماعیلی با گلزنی در دیدار با نساجی 3 امتیاز حیاتی را برای استقلال به ارمغان آورد و زمینه ساز ادامه حضور آبی ها در صدر جدول شد. به خصوص که بعد از این گل ضربه پنالتی مهدی قایدی توسط تیر به زمین برگشت داده شد.

 

 

استقلال باید خوش شانس باشد در روزی که دروازه نساجی را به طور جدی و به دفعات تهدید نکرد به سه امتیاز ارزشمند رسید. نساجی هم با وجود این باخت می تواند به آینده و در نهایت بقاء در جدول بازی ها امیدوار باشد. به خصوص که در روزهای آینده می تواند چند بازیکن جدید به ترکیب اضافه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا