ورزشی

کعبی : خیلی دوست داریم جای پرسپولیس را بگیریم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735758/1

زمان: 14:28  
1399/11/17

بازدید: 5,886

شاگردان محمد ربیعی با بردی که مقابل شهر خودرو کسب کردند با روحیه بالا به مصاف پرسپولیس می روند تا همچنان روند خوبشان را ادامه دهند.

به گزارش آلانه، عقیل کعبی درمورد شکست مس رفسنجان  مقابل شهر خودرو در خانه حریف گفت: خدا را شکر توانستیم بازی بیرون از خانه را ببریم . سه امتیاز مهمی برای ما بود . من در مصاحبه های قبلی  گفته بودم این تیم نیاز به زمان دارد  و رفته به رفته بهتر می  شود و خدا را شکر ما داریم روند خوبی را پشت سر می گذاریم.

او درمورد اعتراض یکی از بازیکنان شهر خودرو به داوری ادامه داد: داور واقعا بد سوت نزد  و صحنه مشکوکی نبود که اعتراض داشته باشند.

این بزایکن درباره دیدار با پرسپولیس نظرش را اینگونه بیان کرد: بازی با پرسپولیس می تواند بازی سختی باشد ولی ما باید تمام وجود به این بازی برویم و ببریم .ما تنها دو امتیاز با پرسپولیس فاصله داریم و خیلی دوست داریم جای آنها رادر جدول بگیریم.

کعبی در پایان افزود: در آخر می خواهم بگویم ما روزهای خیلی تلخی را به خاطر درگشت میناوند وانصاریان عزیز سپری کردیم. امیدوارم دیگر  شاهد چنین مسائلی نباشیم و عاجزانه از مردم می خواهم کرونا را بیش از پیش جدی بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا