ورزشی

کابوس برای آنسو فاتی، جراحی مخفیانه در بارسلونا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، نزدیک به سه ماه پیش(17 آبان) بودکه آنسو فاتی ستاره 18 ساله بارسلونا مصدوم شد.

فاتی یکی از بهترین بازیکنان بارسلونا در فصل جاری بود و در واقع بعد از روی کار آمدن رونالد کومان به یکی از مهره‌های اصلی بلوگرانا تبدیل شد؛ اما یک بدشانسی بزرگ باعث شده که این پدیده اسپانیایی چند ماه به دور از میادین باشد.

 

 

 

 

آنسو فاتی در جریان نیمه اول بازی بین دو تیم بارسلونا و رئال بتیس دچار مصدومیت شد و در بین دو نیمه جای خود را به لیونل مسی داد. پس از مسابقه باشگاه بارسلونا به شکل رسمی اعلام کرد که فاتی دچار پارگی از ناحیه مینیسک شده و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. دو روز بعد او جراحی شد و پزشکان دوری 4 ماه را برایش پیش بینی کردند.

 

 

 

 

در حالی که به نظر می رسید فاتی بتواند خود را به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر پی اس جی برساند( 20 اسفند)، آاس  سه روز پیش گزارش داد که این احتمال بعید خواهد بود چرا که پس از سه ماه او هنوز نمی تواند با توپ کار کند.

در مصدومیت مینیسک زانو، پس از سه ماه بازیکن باید بدون مشکل به کار با توپ بپردازد ولی فاتی پس از نخستین تمرینات با توپ، زانویش متورم شده و پزشکان معتقدند بازگشت او با تاخیر مواجه خواهد شد.

 

امروز TV3 کاتالونیا ادعای جدیدی را مطرح کرد که بر اساس آن، فاتی دو هفته پیش و در ماه ژانویه زیر نظر دکتور کوگات در بارسلونا برای دومین بار حراحی شده تا مشکلات پیش آمده در زانوی او برطرف شود اما گویا این مشکلات هنوز پابرجا هستند و پدیده بارسا همچنان نمی تواند کار با توپ را شروع کند.

خبر بدتر برای فاتی و بارسلونا اینکه احتمال سومین جراحی روی مینیسک زانوی فاتی نیز دور از ذهن نیست و به این ترتیب بازگشت او به میادین بار دیگر به تاخیر می افتد و شاید حتی فصل را از دست بدهد.

کابوس برای بازیکنی که قرار بود فصل جاری ستاره تاثیرگذاری برای آبی اناری ها باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا