ورزشی

پارگی لباس، کاپیتان شهر خودرو را 10 سال جوان کرد!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735724/1

زمان: 13:27  
1399/11/17

بازدید: 9,702

تعویض چندباره بازوبند میان قاسمی‌نژاد و مهربان؛

زمان زیادی از دوئل عنابی‌پوشان مشهدی مقابل مس رفسنجان نگذشت که یک اتفاق عجیب باعث تغییر کاپیتان در جمع شاگردان مهدی رحمتی شد.

به گزارش “آلانه” شهر خودرویی‌ها در حالی روز گذشته پذیرای مس رفسنجان بودند که به دلیل محرومیت کاپیتان خود یعنی اکبر صادقی را در کنار فرشاد فرجی در اختیار نداشتند؛ غیبت صادقی باعث شد تا رحمتی بازوبند کاپیتانی تیمش را در اختیار امین قاسمی‌نژاد بهترین بازیکن و گلزن شهر خودرو در لیگ بیستم قرار بدهد اما عمر کاپیتانی قاسمی‌نژاد در مقابل مس به 20 دقیقه هم نرسید. چرا که در یک جدال تن به تن، لباس امین دچار پارگی شد و این مسئله کاپیتان شهر خودرو را تغییر داد.

 

 

چرا که ستاره 34 شهر خودرو برای تعویض لباس به گوشه زمین رفت و بازوبند را به حسین مهربان، مهاجم جوان و 24 ساله مشهدی‌ها سپرد و او نیز در جریان بازی بازوبند را در اختیار داشت و با بازگشت قاسمی‌نژاد به زمین مسابقه نیز همچنان مهربان کاپیتان شهر خودرویی‌ها ماند؛ البته که در اواخر بازی و تعویض مهربان، دوباره بازوبند به قاسمی‌نژاد بازگشت اما پارگی لباس قاسمی‌نژاد و کاپیتانی مهربان که یکی از قدیمی‌های شهر خودرو (پدیده) به شمار می‌رود، یکی از اتفاق عجیب هفته چهاردهم نیز بود که در حوالی دقیقه 20 دیدار روز گذشته رخ داد.

 

 

عکاس: محسن بخشنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا