ورزشی

نکونام: داوری دربی امروز خیلی ضعیف بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان که از اتفاقات رخ داده در صحنه گل نفت آبادان عصبانی بود در نشست مطبوعاتی به همشهری بودن داور بازی که خرمشهری است و بچه.های صنعت نفت آبادان اشاره کرد.امروز در اتفاقی عجیب در صحنه گل نفتی ها ابتدا گل مردود شد اما بعد از آن داور با مشورت با کمک صحنه را گل گرفت تا این دیدار را جنجالی کند.

صحبتهای نکونام از تسلیت به خانواده میناوند و انصاریان آغاز شد و سپس  وارد مسائل بازی شد:در گذشت میناوند و انصاریان را تسلیت می‌گویم و خدا به خانواده‌هایشان صبر بده. امیدوارم شر ویروس کرونا کم شود و زندگی عادی داشته باشیم. به هر دو تیم تبریک می‌گویم هر دو تیم بازی جسورانه ای داشتند.

 

*موقعیت زیادی خلق کردیم

تیم ما شروع خوبی داشت، خوب بازی کردیم و موقعیت هم داشتیم. یک موقعیت تیم نفت آبادان داشت و می‌توانست گل هم بزند. بازی به خاطر شرایط جدول مقداری حساس و احساسی شد. ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم و توانستیم روی ضربات ایستگاهی و اوت‌های دستی موقعیت‌های زیادی خلق کنیم. آنها هم  مثل نیمه اول یک موقعیت خیلی خوب داشتند ولی نتوانستند استفاده کنند.

 

*وقت اضافی کم گرفته شد

ما نشان دادیم که به اینجا آمدیم و می‌خواهیم بازی را ببریم و در مقابل تیم نفت که یک شکست در بازی خانگی داشت و جزو مدعیان بالای جدول است، فوتبال خوب و جانداری را بازی کردیم. تیم ما میل بردن داشت. ما در آخر بازی هم اعتراض به وقت‌های تلف شده کردیم که باید بیشتر از 6 دقیقه و نزدیک 10 دقیقه گرفته می‌شد. مصدومیت‌های زیادی این بازی داشت و باید وقت اضافه بیشتری گرفته می‌شد.

 

*شاید از بیرون گفتند گل را درست بگیرید

امروز می توانستیم برنده باشیم. صحنه گل را نه دیدیم نه می توانیم قضاوت کنیم .از داور سوال کردم و گفتند درست بوده است و کمک اشتباه کرده است. ما در این خصوص اعتراضی داشتیم ولی بعد از آن که گفتند درست بوده است، چیزی نگفتیم. اینکه بگویند گل درست بوده است و بعد بگویند اشتباه شده و شاید هم از بیرون به آنها گفتند، شاید زود تصمیم گرفتند!

*داور به من گفت سرجایت بنشین

هیچ کس نمی‌تواند به کس دیگری بی احترامی کند. داور مسابقه به من می‌گوید «برو سر جایت بنشین». من سوال کردم که ایشان می‌تواند با من این گونه صحبت کند و از من عذرخواهی کردند. اصلا حق ندارند به کسی بی‌ احترامی کنند همان طور که ما این حق را نداریم و من به خاطر این بی‌احترامی به سمت داور رفتم و به من کارت زرد داد.

 

*داور به دوستش نمی‌گوید برو عقب

 

امیدوارم کمیته داوران از داور  چهارم سوال کند و در خصوص این اتفاق توضیح بدهند. داوری ایشان خیلی ضعیف بود و هر دو تیم ناراضی بودند. با احترام به همه دوستان در استان خوزستان گفته بودند داوری را به یک هم استانی می‌دهند. باید با یک انتخاب خوب  این شک و شبهه‌ها از بین برود. ایشان خیلی از خطاها، هند گوشه 18 قدم را نمی‌گرفت. داور خرمشهری است و خرمشهر و آبادان همه با هم دوست هستند و ایشان بازی‌های دوستانه صنعت نفت را سوت می‌زند، با این توضیحات قضاوت کردن سخت است و سخت‌تر از آن این است که به دوستت بگویی برو عقب ویا بخواهی به او کارت بدهی. ما توقع‌مان این بود که یک داور قوی به اندازه این دو تیم و این مسابقه انتخاب می‌کردند. ما به این موضوع اعتراض کرده بودیم و دوست داشتیم قضاوت بهتر شود. خیلی از خطاها را به نفع ما نمی‌گرفتند و بازی در نهایت یک بر یک تمام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا