ورزشی

فریدونی: شاید داور اصفهانی طرفدار یکی از تیمها بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در گفتگویی عنوان کرده که نباید از دو داور اصفهانی برای دربی این شهر استفاده می‌شد. او همچنین تلویحا تغییر در کادرفنی را رد کرده و گفته که الزاما موجب تغییر نتیجه نمی‌شود.

 

* اشتباهات داوری اتفاق می‌افتد

اشتباه داوری اجتناب ناپذیر است. ما نسبت به اشتباهات داوری بحثی نداریم ولی امروز اتفاق جدیدی افتاد. دو تیم اصفهانی بازی داشتند، دو داور اصفهانی را پشت خط گذاشتند. بدون هیچ وسیله ارتباطی یا پرچم. روی آن صحنه که کارشناسان معتقدند برای تیم ما پنالتی بود، این داوران می‌توانستند کمک کنند. شاید به خاطر نبود وسیله ارتباطی نتوانستند به داور وسط اطلاع بدهند.

 

* دو داور اصفهانی برای دربی اصفهان گذاشتند

انسان  جایز الخطاست. بازیکن اشتباه می‌کند، داور هم ممکن است اشتباه کند. اما این برنامه ریزی که برای دو تیم اصفهانی دو داور اصفهانی پشت دروازه می‌گذارند خوب نیست. ممکن است یکی از آن‌ها از دوران بچگی تعلق خاطری به یک تیم داشته باشد. جلوی اشتباه را نمی‌توان گرفت جلوی این را که می‌شود گرفت. برنامه ریزی که می‌توانیم انجام بدهیم. گله ما امروز به این بود.

* شاید باشگاه را به بورس ببریم

یک سری مسائل کوتاه مدت داریم. باید حواشی تیم را جمع کنیم. در میان مدت و بلند مدت به سراغ اصلاح ساختار مالی و اداری باشگاه می‌رویم.  بعد از آن هم به سراغ برنامه‌های اقتصادی و درآمدزایی و در صورت امکان باشگاه را برای ورود به بورس آماده می‌کنیم.

 

* داوری ۱۰ امتیاز از ما گرفته است

با نظر اکثر کارشناسان ذوب‌آهن فوتبال خوبی را در تمام بازی‌ها بازی می‌کند. دو سه نقطه ضعف مانند تمام کنندگی در تیم داریم که طی مشورت با رضایی سعی می‌کنیم در نقل و انتقالات، نقاط ضعف را برطرف کنیم. ضمن اینکه داوری هم تا اینجا حداقل 10 امتیاز از ما گرفته است.

 

* تغییر مربی منجر به تغییر نتیجه نمی‌شود

به عنوان یک عضو هیات مدیره و مدیرعامل معتقدم تا جاییکه بتوانیم تغییر ایجاد نکنیم به نفعمان است. سال قبل سه مربی عوض کردیم و در آخر فصل هم وضعیت آنچنان خوبی نداشتیم. الزما تعویض مربی منجر به کسب نتایج بهتر نمی‌شود.

 

* نقل و انتقالات زمستانی؟

قول می‌دهیم حداکثر تلاشمان را به کار بگیریم اما آنچه که کادرفنی می‌خواهد اتفاق بیفتد بستگی به عوامل مختلف دارد. اولین آن هم بحث‌های اقتصادی است و باید در حد بودجه و توان باشگاه باشد. ولی سعی می‌کنیم حتی‌الامکان هر بازیکنی را که رحمان رضایی می‌خواهد جذب کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا