ورزشی

طلسم سنگین یحیی در تبریز شکست (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735733/1

زمان: 13:44  
1399/11/17

بازدید: 3,852

سرمربی پرسپولیس سرانجام موفق به شکست دادن تراکتور در تبریز شد.

به گزارش آلانه؛ تیم پرسپولیس که فصل گذشته با یک گل مغوب تراکتور در تبریز شد، در بازی امروز خود مقابل این تیم کار سختی برای کسب سه امتیاز در تبریز نداشت و در روزی که موقعیت های گل بسیاری را به دست آورد در نهایت با یک گل از سد میزبان خود گذشت.

 

این پیروزی در حالی برای پرسپولیس رقم خورد که رویارویی با تراکتور در تبریز یک چالش شخصی دشوار برای گل محمدی بود چرا که سرمربی پرسپولیس مقابل تیمی قرار گرفته بود که بیشترین شکست را در دوران مربیگری مقابل آن متحمل شده و تا کنون موفق به شکست دادن آن در تبریز نشده بود.

 

 

بازی امروز، چهاردهمین بازی بود که یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی مقابل تراکتور قرارگرفت. او در دوران سرمربیگری از هیچ تیمی به اندازه تراکتور شکست نخورده بود و حاصل تقابل های او با سرخ پوشان فوتبال آذربایجان تا پیش از این دیدار، 7 باخت،  4 مساوی و تنها 2 برد بود.

 

 

 دو برد یحیی مقابل پرسپولیس در تهران رقم خورده بود و او در تبریز 5 بار شکست خورده و دو بار هم نتیجه مساوی کسب کرده بود. پیروزی امروز اما طلسم سنگین یحیی را سرانجام شکست و او برای اولین بار توانست، تراکتور را در تبریز شکست دهد. این برد حالی به دست آمد که تراکتور در این فصل عملکرد بسیار ضعیفی در بازی های خانگی داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا