ورزشی

صادقی: یک امتیاز در اراک راضی کننده است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735832/4

زمان: 18:29  
1399/11/17

بازدید: 1,299

باهوش نبودیم والا می‌بردیم

سرمربی سایپا از اینکه تیمش در ثانیه پایانی برد ارزشمند مقابل آلومینیوم را از دست داده، ناراضی است.

به گزارش “آلانه”، ابراهیم صادقی درباره تساوی تیمش مقابل آلومینیوم گفت: در این چهارده هفته ای که بازی کردیم این بدترین بازی تیم ما بود و نتوانستیم خوب بازی کنیم اما در روزی که بد بودیم می توانستیم برنده بازی باشیم اگر باهوش تر بودیم.

 

وی ادامه داد: آلومینیوم دو هفته پیاپی دو تیم خوب را برده بود و با انگیزه بود. آنها پرس خوبی در کل بازی و در مناطق مختلف زمین روی تیم ما داشت ولی ما نتوانستیم برنامه ای که در تمرینات دنبال کرده بودیم را به اجرا بگذاریم. اما به خوبی برابر آنها بازی کردیم و در موقعیت های ایستگاهی خوب کار کردیم و در نهایت به گل رسیدیم اما در لحظه پایانی در خطای بی موقع به ضربه ایستگاهی رسیدند و گل تساوی را زدند. با این حال تساوی در خارج از خانه و مقابل تیمی که دو برد خوب را داشت، خوب بود. امیدوارم در آینده در سبک بازی مان خوب کار کنیم و شرایط خوبی را دنبال کنیم.

 

سرمربی سایپا درباره عملکرد داوری گفت: به نظرم خیلی مقتدر کار کرد. روی هر سوتی تیم آلومینیوم اعتراض می کرد و می خواست تیم داوری را تحت تاثیر قرار دهد. این هم شگردی است که روی خطای معمولی داور را تحت تاثیر قرار دهی تا کارت زرد بدهد و خطا بگیرد اما به نظرم داور خیلی مقتدر کار کرد و مشکلی نداشت.

 

صادقی درباره فاصله کم امتیازات در دیدارهای این فصل گفت: همانطور که می بینید که سه تیم پایین جدول هستند، سه تیم بالای جدول و 11 تیم بالای جدول هستند. امتیازات خیلی نزدیک است و هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد و روند موفقی را دنبال کند. امیدوارم فوتبال ما هر سال پیشرفت کند و بتواند بازیکن بیشتری تولید کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا