ورزشی

شجاعیان: باشگاه یا فکری درباره وریا حرف بزنند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1735863/44

زمان: 19:49  
1399/11/17

بازدید: 35,360

یکسری از صفحه ها بازیکنان را تخریب می‌کنند

بعد از برد استقلال برابر نساجی و تداوم صدرنشینی این تیم داریوش شجاعیان صحبت های جالبی را درباره مشکلات این تیم به زبان آورده است.

به گزارش “آلانه”، داریوش شجاعیان، هافبک استقلال بعد از برتری یک بر صفر آبی پوشان برابر نساجی در پاسخ به این سوال که استقلال به سختی توانست برنده شود، عنوان کرد: جا دارد درگذشت دو دوست عزیزمان را تسلیت بگویم و امیدوارم دیگر هیچ وقت این اتفاق نیفتد. نمی‌دانم چطور فکر می‌کنید ما بازی را سخت بردیم؟ همه دیدند ما خیلی خوب بازی کردیم و چند موقعیت هم داشتیم و استفاده نکردیم. تیم ما خیلی خوب شکل گرفته و نیاز به حمایت هواداران داریم. امیدوارم همینطور که تا الان پشتمان بودند، تا آخر فصل حمایت کنند تا بتوانیم یک قهرمانی به آن ها هدیه بدهیم.

وی درباره اینکه به قهرمانی استقلال امیدوار است، گفت: مطمئن باشید این تیم با حمایت هواداران، جنگندگی بچه‌ها و کمک کادرفنی و مدیریت می‌تواند قهرمان شود چون لایق قهرمانی است.

هافبک استقلال در خصوص قهر وریا و اعتراض او به کادرفنی اضافه کرد: قضیه وریا را من نمی‌دانم و در جریانش نیستم. من فقط آن صحنه را دیدم. باشگاه و یا خود حاج محمود بهتر می توانند درباره اش حرف بزنند.

شجاعیان درخصوص فشارهایی که به استقلال وارد می‌شود، گفت: می‌خواهم نکاتی را بگویم که شاید برخی‌ها نمی‌دانند. ما زمین تمرین خیلی بدی داریم. باورتان نمی‌شود و شاید قشنگ نباشد، اما باشگاه استقلال برای وعده‌های غذایی خود در هتل هم مشکل دارد. شاید برخی‌ها بدشان بیاید که من این حرف را بزنم، اما هر بار که به هتل می‌رفتیم دو مدل غذا داشتیم. مگر می‌شود تیمی یک مدل غذا داشته باشد؟ شاید بازیکنی کلاً گوشت دوست نداشته باشد. مگر می‌شود تیمی اینگونه باشد؟ تیمی با این همه هوادار نباید اینگونه باشد. از اول فصل پشت هم بودیم ولی ما حس می‌کنیم تنهاییم و کسی را نداریم. با اینکه صدر جدولیم ولی هجمه علیه ما زیاد است. هواداران ما خیلی فهیم هستند، اما یک سری آن وسط رفتارهایی می‌کنند که سایر هواداران را هم گمراه می‌کنند.

وی  در پاسخ به این سوال که این یک سری هواداران چه افرادی هستند، گفت: من خودم در فضای مجازی می‌بینم یک سری از صفحه‌ها فقط بازیکن را تخریب می‌کنند. این‌ها بیایند جلوی بازیکنان بشینند تا من به آن‌ها بگویم چرا تیم مشکل دارد. اگر قانع نشدند دوباره کارشان را ادامه بدهند. آیا استقلال نباید یک باشگاه بدنسازی داشته باشد؟ من هفته پیش بعد از دو ماه یک جلسه به باشگاه بدنسازی رفتیم. 4 تا دستگاه بدنسازی در زمین تهرانسر وجود دارد که هر روز با آن‌ها تمرین می‌کنیم. مگر می‌شود چنین چیزی؟ من نمی‌دانم مقصر کیست ولی کمی ما را حمایت کنند. ما خیلی تنها هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا