ورزشی

خشم مورینیو: تو لیاقت جواب شنیدن را نداری

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، گرت بیل، مهاجم تاتنهام، در بازی شب گذشته این تیم برابر چلسی از روی نیمکت شکست 1-0 هم تیمی های خود را تماشا کرد.

در حالی که تاتنهام به شدت تحت تاثیر غیبت هری کین، کاپیتان این تیم، در اثر مصدومیت قرار گرفته بود، مشخص شد که سوالی که برای همگان پیش آمده و بارها تکرار شد، در مورد غیاب گرت بیل است! موضوعی که به شدت اعصاب مورینیو را به هم ریخت.

 

 

البته نمایش ضعیف شاگردان مورینیو نیز مزید بر علت شد تا این سرمربی پرتغالی در برابر سوالات متعدد کنترل خود را از دست داده و جواب تندی به یکی از خبرنگاران بدهد.

شاگردان مورینیو در نیمه اول نمایش بسیار ضعیفی داشتند و چلسی توانست با گلزنی جورجینهو از روی نقطه پنالتی، با برتری به رختکن برود. در نیمه دوم بازی متعادل تر پیشرفت و تاتنهام نیز موقعیت های خوبی روی دروازه چلسی ایجاد کرد، از جمله ضربه سر وینیسیوس در دقیقه 87 بازی که از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.

 

 

اما حتی با وجود مصدومیت هری کین نیز، ژوزه مورینیو باز هم مایل به استفاده از گرت بیل و تزریق خلاقیت به بازی تاتنهام نبود و با خشم و عصبانیت به سوال خبرنگاران راجع به بی اعتنایی خود به گرت بیل پاسخ داد.

 

 

مورینیو در پاسخ به خبرنگار تلویزیونی که از او پرسید چرا بیل را به بازی نفرستاده، گفت: “سوال خوبی است… اما تو لیاقت شنیدن پاسخ را نداری!”

تاتنهام ممکن بود با حضور گرت بیل در بازی به نتیجه بهتری از شکست 1-0 دست پیدا کند و به طور حتم اوضاع با حضور بیل در زمین بدتر از آنچه که بود نمی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا